3 S.V.C.-senioren -ZAALüOETBALTQCRNQOI:" r - Hét jaarlijkse onderlinge zaalvoetbal toernooi wordt gehouden op a.s. zondag 2S december aanvang 14"00 uur in sporthal "De Uetteling" te Uenray Voor teamindeling etc. zie elders in deze "Schans". -TRAINEN De trainingen uarden weer hervat op vrijdag 2 januari 1937 aanvang 19.30:' uur zowel de recreanten als de normale training. UE JENSEN IEDEREEN EEN VOORSPOEDIG EN GEZOND 1937. Castenray 1 - Melderslo 3 3-5 S.Y.C. is er jammerlijk genoeg niet in geslaagd de competitie opnieuw spannend te maken. Daarvoor had de formatie van coach Toon Knoops deze wedstrijd moeten winnen. En dat heeft er lange tijd ingezeten, want de ploeg koesterde tot 20 minuten voor het einde een 3-1 voorsprong. Door allerlei omstandigheden ging deze marge echter toch nog verloren,, zodat Castenray 1 de kampioens-aspiraties voor dit seizoen definitief mag begraven. Het sterke Melderslo 3 (waar ha-alt men de spelers toch vandaan?) zal namelijk in de resterende 8 wedstrijden geen vijf punten meer verspelen. En dan moeten we er nog van uitgaan, dat S.V.C, waarschijnlijk ook nog wel een veer zal laten in het resterende competitie-verloop, Melderslo ging overigens als een echte koploper van start, greep het initiatief en drukte Castenray terug in de verdediging. Men forceer< een aantal corners, die telkens gevaarlijke situaties opleverden voor het doel van Henk Vgrsteegen, Een knap en gevaarlijk counterend S.V.C, nam echter na een kwartier spelen een voorsprong, dankzij Jac Wismans, die zeer attent scoorde, toen de Melderslo-goalie een keiharde schuiver van Twan Fleurkens niet onder controle kreeg. Uit één van de vele hoekschoppen ontstond de gelijkmaker, maar nog voor de pauze bracht Frank Weys Castenray opnieuw in winnende positie na een zeer knappe ingreep van Nico Büddiger* Melderslo verhoogde de druk na de thee, maar S.V.C. maakte goed gebruik van de hierdoor ontstane ruimte en was met name voorin behendiger op een door de constante regen in een moeras veranderde grasraat. Toen John Versteegen in de 60 minuut met het hoofd een_uitstekende voorzet van Jac Wismans binnenknikteleek de zaak beslist. Temeer aangezien de Castenrayse counters nog een aantal vette kansen opleverden. Maar helaas, dankzij zeer goed keeperswerk en het nodige geluk aan Melderslo-zijde bleef de knock-out uit en krabbelden de rood-witten opnieuw terug evenals destijds in Melderslo. p.s. Oscar is overigens verheugd, dat het gebruik dat nieuwe aanwinsten op de eerste training op vlaai met slagroom tracteren, keurig is nagele - P.H. uit het niets opgedoken en nu al verzekerd van een vaste plaats in het vijfde, had zijn lesje goed geleerd. Én als P, nu ook nog leert om op de training zijn mede-spelers niet Constant voor de voeten te lopen, is Oscar binnenkort een zeer contente mens. Mag ik tenslotte namens alle spelers, coach T.K. en grensrechter P.M. prettige Kerstdagen en een voorspoedig 198? wensen? 3* OSCAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 3