DAMESKOOR L.V. B. B.S. - "de Stek5' Vrijdag 19 dec. Kerstavond L.V.8. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 20 december Jubileummis zingen t.g.v. 90-jarige om 19.00 uur Maandag 22 dec. repetitie om 20.00 uur. Woensdag 24 dec., nachtmis zingen. Aanwezig zijn om 20.45 uur. Vrijdag 26 dec. Kerstconcert in "De Wis". Aanvang 11.30 uur. Pxet bestuur wenst een ieder prettige feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Kerstavond Vrijdag 19 dec. vieren we in samenwerking met Jeugdwerk onze kerstavond. Deze avond begint om half 8 in "De Wis". We hopen dat veel van onze leden, jeugd en bejaarden deze ;:$vöh<! ;"i met ons willen vieren, Wij wensen leden en familie en alle andere inwoners van Castenray een zalig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Kerstmis v Dinsdag 23 dec. a.s. gaan de kinderen van basisgroep 2, 3 en 4 om 11.15 uur naar de kerk Voor een H.Mis» in het teken natuurlijk, van het a.s. kerstfeest. Ouders, houdt u er dus rekening mee, dat ook de kinder en van basisgroep 2 pas om 12.00 uur i.p.v. 11.30' uur thuis komen. Dinsdagmiddag vindt er een gezamelijke kerstviering plaats in de gemeen schapsruimte van de school. Deze duurt van half twee tot half drie. Aansluitend krijgen de kinderen nog een traktatie van de ouderraad, waar na om drie uur de kerstvakantie begint voor alle groepen! De kerstvakantie duurt tot en met vrijdag 2 januari. Maandag 5 jan. bégint de school dan weer. We wensen kinderen, ouders en alle mensen in Castenray een prettige vakantie een mooi kerstfeest en een voorspoedig nieuwjaar, Korfbal toernooi v Op dinsdag 24 dec. neemt een korfbalteam deel aan een toernooi voor basisscholen in de sporthal te Venray. f De eerste wedstrijd wordt gespeeld om 10.50 uur. Vertrek per fiets bij de kerk, om kwart voor tien. Schans in "de vakantie De kinderen van basisgroep 4 worden woensdag 31 dec, om 10.00 uur op school verwacht voor het nieten en bezorgen van de Schans. Als je niet kunt, zorg dan dat iemand anders je taak overneemt. Studiedag 4 feb. a.s, In het blauwe school-införmat'iëboekje leest u op blz. 34 "4 februari- studiemiddag". Daar hier sprake is van een studiemorgen en deze dag een woensdag is, dient u er dus rekening mee te houden dat deze woensdag, 4 februari, geen schooi is. as J V f t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 2