DAMESKOOR DORPSRAAD 3 )i JEUGDWERK Zaterdag avondmis zingen. Donderdag repetitie om 19-95 uur A,;** Verslag_vergadering dorpsraad dd17-11-1986 1De voorzitter opent de vergadering 2. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. Opm.a. Urnenmuur op kerkhofHierover is nog steeds niets vernomen. b. Wegkanten KI. Oirlo zijn gemaaid. c. Omheining speelveld p. Verheggenstr. nog niet hersteld. d. Rustbank Oirlose Heide wordt geplaatst na de winter. e. C as ten ray seweg - voorrangsweg. Hierover is nog geen bericht ontvangen. 3. Parkeren Keesakker. Hierover is overleg geweest met de gemeente. Deze voelt vooralsnog niets voor het plaatsen van 'oorden. Via de betreffende sportverenigingen zal geprobeerd de parkeerproblemen op te lossen. 4. Beplanting Horsterweg. De provincie geeft haar goedkeuring voor dit plan. maar acht het beter dit uit te laten voeren in beheer van de gemeente. Een gesprek hierover met het hoofd van de plantsoenendienst volgt op 12 dec. 5. Woningbouw. Hen is van mening, dat er nog steeds te weinig rekening wordt gehouden met de woonbehoefte op de kleine kernen. Bij de woningbouwvereniging Nrd. Limburg staan momenteel 20 personen ingeschre ven voor een woning in Castenray: 14 voor spoedig 6 op langere termijn 6. Wat verder ter tafel komt, a. Dorpsgids: deze is verouderd. Sr zal een nieuwe worden samengesteld. b. Vignet Dorpsraad: Het door dhr. Th. Duykers ontworpen vignet is ontvangen. Het is erg goed gelukt(zie hierboven). c. De kerstboom met verlichting zal geplaatst worden op 19 dec. 7. Rondvraag. a. 18-puntenlijst (zaken waarin dorpsraden bij de gemeente een adviserende stem hebben). Men is van mening dat hierover duidelijke afspraken gemaakt- moe ten worden tussen gemeente en dorpsradenoverlegDe gemeente zou de raden..over de betreffende zaken moeten informeren, wanneer deze nog in een voorbereidend stadium zijn en er nog geen besluiten genomen zijn. b. Er is een klacht ontvangen dat de ingang naar net kerkhof en pastorie moeilijk te vinden is voor niet-inwoners. Dit wordt doorgegeven aan het kerkbestuur. c. Is het mogelijk in het verhoogde bloemperk voor café Hes-en tegels te leggen en hieroo bloembakken te olaatsen? Dit wordt doorgegeven bij de gemeen 8. De voorzitter sluit de 'vergadering. Sinterklaasavond Zaterdag 29 nov. zal St.Klaas een bezoek aan ons brengen. De cadeautjes die hij bij zich heeft, kun je verdienen door mee te doen aan een gezellig spel. Je kunt je hiervoor opgeven t/m 23 nov. bij Hiep Collin of Ine Theeuwen. De kosten voor deze ity/\ avond zijn f 2,50 te betalen bij opgave. .r V I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 5