12 D.I.8. 2 - Castenra.y I 1-1 Castenray is er ook in de zesde uitbeurt van dit seizoen niet in geslaagd de volle winst te veroveren. Tot op heden leverden die wed strijden in den vreemden slechts zes punten op, terwijl het doelsald ook al een sterke overeenkomst met elkaar vertoont, namelijk 9 voor en 9 tegen. Merkwaardig is het wel, zoals cok afgelopen zondag tegen de Cirlose groenhemden, die mindere resultaten m uitwedstrijden. Of is het nou zo moeilijk te begrijpen, dat iedere tegenstander tot in de tenen gemotiveerd is, als ö.V.C. 1 op het menu staat. Zelfs in de derby tegen D.I.3. ging Castenray tammetjes van start. De withemden veroverden weliswaar een veldoverwichtmaar de defensief ingestelde groenerikken, waren met hun uitvallen zeker zo gevaarlijk, .bén van die counters leverde dan ook de fortuin lijke openingstreffer op, nadat een Oirloos schot via de scheen beschermer van Christ jan Broere achter een kansloze Henk Verst eeger. in het doel caramboleerde, In de tweede helft werd D.I.S. nog meer achteruit gedrongen mede dankzij een verdienstelijk ingevallen old-timer Jan Hmonts en slaagde Twan Fleurkens erin de gelijkmaker in het doel te from melen na een vrije trap van Nico Buddiger. En hierbij bleef het, waardoor Castenray weer een punt armer is en zich afvraagt waar de goede vorm uit de wedstrijden tegen kronenberg (eerste helft), Melderslo (eerste helft) en Wittenhoret is gebleven. Een gedeelte van het elftal speelt momenteel niet alleen tecen de tegenstander maar ook tegen zichzelf. Het wordt"tijd, dat het team zich als een volwassen eenheid gaat presenteren, bereid om s zondags gedurende die 2x 49 minuten tot op de bodem te gaan. Met elkaar en voor elkaar: KüM OPi KANJ OSCAR Hierbij willen wij iedereen heel hartelijk danken voor de vele felicitaties, bloemen en kado's, die wij op onze trouwdag mochten ontvangen. Het was geweldig. Geert en Anita Nelissen-Seijkens Houbenweg 7 5814 AR Veulen Volledige verzorging van begrafenis en krematie. Vervoer binnen en buiten Nederland. Dag en nacht bereikbaar. Mogelijkheid van intekenen en Eenmalige Storting. Voor meer informatie: Dhr. P. Maes, Castenravseweg 54, Castenray Tei. 04787-1637 b.g.g. Ardanta 04780-89199 ITh. Arts) DAG £N NACHT 8ERE1KBAAR Ardanta.De Stijlvolle Uitvaartverzorger. ardanta

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 12