6 RUITERKLUF KORFBAL r - - Uitslag veterahencoricours Het viertal behaalde de vijfde prijs met afdelingsdressuur. Verder werden er nog prijzen behaald door Piet Jenneskens met: Ind.dressuur de tweede prijs met Timco en met springen de derde prijs met Timco en de achtste met Pasha. Clubkampioenschappen Deze worden zondag verreden-op het terrein aan de Berg. De deelnemers worden verzocht om kwart voor 10 aanwezig te zijn voor de loting van de startvolgorde. Om-10.00 uur willen wij beginnen met dressuur en daarna de cross en springen. De pöhyruiters moeten proef 28 rijden en de overigen proef 31. Het bekend maken van de uitslag met de prijsuitreiking zal plaats hebben om 20.00 uur in het clublokaal Café het Jagershuis. -v: Uitslagen: Oostrum 2 - pupillen Maaskorf 2 - Junioren Senioren 1 - SVSH Castenray 1 - SVSH 1 0 2 4 1 5 4 4-4 //ff Na het ongelukkige gelijkspel in de vorige wedstrijd, waren we deze week van plan om beide punten thuis te houden tegen SVSH uit Somerenheide. Onder de prachtige herfstzon startten we enerverend, maar keken na 10 min. toch al tegen een 0-1 achterstand aan. Gelukkig bracht Karin de stand al snel weer in evenwicht met een mooi afstandsschot. Onze vreugde was slechts van korte duur, want wederom namen de gasten uit Somerenheide een voorsprong Door een prachtige korf van Luciënne kwamen we weer gelijk en ondanks een overtreding wist Ine meteen daarna-de stand zelfs op 3-2 te brengen. Het - mocht echter niet zo zijn; voor.de thee maakten de tegenpartij weer gelijk. Na de pauze zakte het spelpeil iets door het uitblijven van doelpunten maar dit werd ruimschoots gecompenseerd door het toenemen van de spanning. Uit eindelijk wist SVSH de impasse te doorbreken en bracht de stand op 3-4. Gouden wissel Birgitte zorgde er gelukkig voor dat we tenminste 1 punt be haalden, al kropen we in de laatste minuten nog een aantal malen door het oog van' de naald. Een speciaal woord van dank gaat uit naar onze trouwe supporters die ons altijd steunen en aanmoedigen, ook al ligt er dit jaar géén kampioensschaps- feest in het verschiet!!! Programma 18/19 oktober: pupillen vrij. junioren - Merselo Maaskorf 2 - senioren 2 Fiducia (Rips) - senioren 1 Programma 25/26 okt^: Oranje Wit - pupillen - junioren vrij. Senioren 2 - Dis 4 Senrioen 1 vrij. 15.15 uur. Aanwezig 14.45 uur. 10.30 uur. Vertr. 9-30 uur per fiets. 13.00 uur. Dhr.Wolf - 11OOu. Vertr. 10.30Ü. Saris-Willemsen-Cox(Tun. 1030u ">m—i u 11— n—*i>—n—ia»»wwiMn mn— M. W W V" •- J\ 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 6