10 vervolg Castenray 3 later was de stand al 2-3 omdat een misverstand werd afgestraft en omdat niet resoluut werd uitverdedigd. Gelukkig wist men direkt daarna weer wat meer greep op de wedstrijd te krijgen. Helaas werden ook nu de vele mogelijkheden die er ont stonden, omdat Hol the s nadrukkelijk de gelijkmaker ging zoeken, niet benut. Via hard werken en enkele knappe reddingen van doelman Winnie Steeghs bleef de stand tot het einde 2-3. De wedstrijd in Hol thees werd voortreffelijk geleid door Poels uit Venray. Hay, Eric en Jac, nog bedankt voor de hulp. Montagnards 7 - S*V«C5 Grandioze doelpuntenregen, Tegenstander opgerold, verpletterende overwinning met speels gemak enz., enz. Met een van deze kreten zal mijn Bergse kollega wel begonnen zijn. Inderdaad, ik moet zeggen, wat de 2e helft en de uitslag betreft, is dat terecht. We verloren de pot met 11 - 1, waarvan 9 goals in de 2e ^5 min. Echter, we speelden ook nog een Ie helft en daarin was het, hoe vreemd het ook moge klinken, evenwicht kwa spel en kansen geheel aan wezig. Het verschil zat 'm imhet feit, dat Bergen 3 van die kansen benutte en wij geen een. Terug uit de kleedkamer moesten we machteloos toezien, hoe de een na de andere goale gescoord, werd. Die goalkoorts sloeg ze'lfe over op onze achterhoede. Resultaat 2 eigen doelpunten. Dat Bergen het echter best aleen af kon, bleek nog eens bij de 8e of 9e treffer, toen de voorstop per 5 man passeerde om tenslotte onze toch al zwaar geplaagde doelman Edwin Dinghs het verkeerde been zetten en de bal rustig in het doei te schuiven. Onze eer werd toch nog gered en wel door GUDinghs. Hij scoorde op aangeven van H. v.Rhee,. De beide stagelopers J.Houwen en eerder genoem de H. v.Shee kregen zo een aardige indruk hoe het kan lopen in het 5e 3e waren dan ook bijna sprakeloosi Hulp. bedankt voor jullie hulp, het lag niet aan jullie, ons, de bal, het weer of het veld, jaar de mannen uit Bergen waren gewoon een maatje te groot. 26 oktober vriendschappelijk thuis. Tegen wie, is nog niet bekend. Groetjes, d'n Blauwe Even langs de glasbak. Klesrte moeite. Goede gewoonte.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 10