8 TE KOOP FANFARE L.V. B. VOEDERBIETEN Joop Nabuurs Jaegerhofweg 11 Veulen(04780-81135) Vanavond repetitie om 20.00 uur in het gemeenschapshuis te Leunen. Voor zover men niet op eigen gelegenheid gaat, vertrek om kwart voor acht bij het gemeenschapshuis. ^Gemeentelijk muziektoernooi 4 en 5 okt. te Castenray. Dit weekeinde wordt dit jaarlijks terugkerend muziektoernooi, georganiseerd door de Federatie van Muziekgezelschappen, in de gemeente Venray, gehouden in gemeenschapshuis De Wis in Castenray. Gedurende deze twee dagen treden vrijwel alle Venrayse muziekgezelschappen voor het voetlicht. De muziek die ze ten gehore brengen, wordt gejureerd door de bekende Limburgse Musicus Dhr. Jo Conjaerts. Het programma in het kort: 4 okt.: 17-00 u. Open ing. Vanaf 17.15 uu. treden achtereenvolgens op: Harmonie St.Catharina Leunen, Drumband Fanfare Ons Genoegen Oirlo en de fanfare van Oirlo. Einde optredens ca. half acht. 5 okt.: 16.45 u. Drum en Showband Venray. 17.05 u. Fanfare Dorpsklank Cray. Daarna achtereenvolgens: Fanfare De Peelklank IJsselsteyn, Drumband IJsselsteyn, M.M.S.K. St.Petrus Banden Venray, Fanfare St.Oda Merselo, Drumband Merselo, Tamboerkorps Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum, en tot slot de Harmonie van Oostrum. Om ca. 21.45 staat de sluiting van het toernooi gepland. We bevelen u een bezoek aan deze concertoptredens van harte aan! De toegang is gratis. Werkzaamheden voor onze_leden: 4 okt.: Oberen groep 1: H. Dinghs, Br. Jacobs, W. Dinghs, R. Dinghs, W. v.Rensch, G. Dinghs en ;R. Strijbos. Aanw. om half vijf. 5 okt.: Oberen groep 2: van 16.15 tot 19.30 u. M.Wismans, P.Wismans, W.Classens, Th.Jacobs,74.Janssen, M.Marcellis, C.Philipsen en P.v.Wegberg. Oberen groep 3: van 19.30 tot eind. A.Bloemen, Y. Classens, H.Hoebers, G.Janssen, D.Thielen, G.Thielen, J.Versteegen en Mar.Strijbos. Zorg s.v.p. voor tijdige aanwezigheid en voor vervanging als je verhinderd bent. Op de praktijkschool worden weer verschillende cursussen gegeven, zoals o.a. biggenverzorging voor agr.vrouwen. Ook op de MAS worden verschillende cursussen gegeven waaronder ook enkele interessante voor de dames. U kunt dit terugvinden in Boer en Tuinder van 4 en 18 sept. Men kan zich rechtstreeks naar de betreffende school wenden, waar u de nodige informatie wordt verstrekt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 8