GLAS HET INZAMELEN WAARD. HU? !N DE GLASBAK! S.V.C. 5 - Volharding 8 Dat was even schrikken by het zien van deze ons onbekende tegen stander. Brabant had met een gemiddelde van nog geen 20 jaar wel een erg jonge delegatie de grens overgestuurd. Ze gingen speels aan de slag en onder het mott "je bent jong en je wilt wat" knalden ze er binnen 14 min. twee in. Daarna ver zuimden ze echter door te gaan, waardoor wij greep op de wedstrijd kregen. Uit een indirekte vrije trap werd de bal door M. Balbussen over de verdediging gewipt en samen met de keeper en Rambags Jan verdween de bal over de doellijn. Wel of geen doelpunt? Ja, zei Jan Rambags en Ja zieden de sportieve Brabanders en daarmee werd de goal alsnog toegekend. Ruststand 1-2. Onze 2e helft is meestal niet de beste. Onder het motto "ouwe taaien, jippie, jippie, jee" lieten we de speelse en technisch betere Vierlingsbekers zien, dat je met vechtlust ook een heel eind kunt komen. De aanvoer naar de voorst linie werd beter verzorgd en er kwamen verschillende goeie kansen. In de 60e min. scoorde Jan Classens uit een hoekschop van G. Linders de verdiende gelijkmaker. 4 Min. moet onze laatste man zich een moment spits gewaand hebben. Hij verraste bij het inkoppen uit een voorzet de keeper en de bal verdween precies onder de lat met een boog in het doel. Dat dit in eigen doel gebeurde, doet niets'aan de schoon heid af. Jammer was wel, dat we in de resterende min. niet meer tot scoren kwamen Eindstand 2-3. Een pluim voor het hele elftal (in het bijzonder gastspele.r Jan Rambags) voor de inzet, waarmee gespeeld werd. Nu we de smaak te pakken hebben kunnen we komende zondag tegen Oostrum wel een puntje pakken. Groetjes d'n Blauwe. WIST Dat vanaf 1 september de houten klompen, schoen klompen, gezondheids muilen en souveniers verhuist zijn van Jeuken, Oude Oostrumseweg 24- naar Jeuken, Albionstraat 33 te Leunen. Elke dag na 5 uur of zaterdag, tel. 0^?80-8?580. V* Even langs de Ipasbak* Kleine moeite. Goede gewoonte.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 11