14 Vervolg Batavieren 3e zestal 4e zestal G, Weijs 213 J. Pe eters 202 H. Smits 212 J. Classens 201 H. Arts 208 Al. Kuijpers 196 H. Cremers 205 G. Kuijpers 195 Tr. Hesen 203 M. Smulders _138 1175 5e zestal: G. Kunen 184 M. Kuijpers 183 E.H.S. Venlo - Batavieren In deze wedstrijd wordt geschoten orn de H.Cremers Tofee, die overigens vorige keer door Venlo met 3 pnt. is gewonnen. We zullen dus proberen deze beker terug te winnen. Laat je dus van de beste kant zien! Vrijdag 19 sept. Vertr. 18.30 u. G. Cremers Hz.. J. Classens JHesen H. Weijs J. Peeters M. Kuijpers H. Arts M. Smulders P. Weijs J. Tacken H. Cremers AlKuijpers J. Hendrix Zaterdag 20 sept. Vertr. 18.30 u. W. Brouwers P. Kuijpers B. Emonts H. Emonts P. Heidens J. Vollenberg G. Cremers Jz G. Kunen G. Kuijpers Ant.Kuijpers J. Vissers Degene, die hier niet vermeld zijn, en toch mee willen doen, kunnen alsnog op een der dagen meegaan. Helderslo 5 - Caatenr-ay 1 4-4 Sr lijkt een vloek te rusten op de derde competitie-beurt van S9¥,C# 1, Oscar nam een duik in 'het verleden en wat ontdekte hij? Pakweg 5 seizoenen geleden in het eerste jaar van coach Houd Hendrix ging Caatenray 1 in de■•derde wedstrijd met liefst 5-1 ten onder tegen America 2. Twee jaar geleden verloor S,?sü* in de derde wedstrijd met 5-0 van Meraelo 1. In het afgelopen seizoen gingen de withsmden na een uitstekende start in de eerste klasse met. 4-0 ten onder in Kronenberg, Ook dit gebeurde in de derde competitie-wedstrijd. Het betrof bovendien ook nog steeds een uitbeurt, Dat alles overziend, valt het resultaat van afgelopen zondag eigenlijk nog best mee. Maar toch, blijft het een te gekke zaak, dat een ploeg een 0-5 russtand en een 2-4 tussenstand alsnog inruilt voor een 4-4 eindstand. Hoofdschuddend zochten de S.Y#C-ers afgelopen zondag dan ook de kleedkamers weer' op. En wat had het er in de rust zonnig uitgezien, ondanks de in de eerste helft neerplensende regen. Want C&stenray was 'naar een regelmatige 0-5 voorsprong uitgelopen dankzij doelpunten van Henk Stiphout (fraaie kopbal na strakke corner van John Versteegen), Jac Wisman» (na een' scrimmage) en Jog Heidens (m een «v«r liefst vijf 3ehijven lopende combinatie), ..«j-ueraio wilde, wei, maar werd al vroegtijdig gestoord in de aanvals opbouw en zoeht zijn h'eil daarna in verre en hoge ballen waar de achterhoede van Castenray wel raad mee wist, In de tweede helft was er van vroegtijdig storen geen sprake meer en na een snelle tegentreffer rook Melderslo s*n kans, verhoogde het tempos de inzet en de hardheid en kwam via een ten onrechte toegekende corner zelfs op 2-3, Toen IJwan Pleurkens direct daarna voor 2-4 zorgde, had Castenray de wedstrijd rustig moeten uitspelen, maar daar kwam de ploeg door diverse oorzaken in het geheel niet aan toe. Integendeel, men moest nog twee tegentreffers toestaan, Jos Heidens dacht vlak voor tijd nog even een grote verdwijntruc met de bal op de doellijn en twee tegenstanders in de rug te moeten oefenen, waarop centrum verdediger Christian Broere in opperste verbijstering naar zijn haren greep. Gelukkig voor hem had de «tapper enkele dagen eerder driftig de schaar gehanteerd, zodat er niets te grijpen viel. CO CM T"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 14