JEUGDWERK ruiterklup Programma Het voorlopige aktiviteitenprogramma ziet er als volgt uit: 11 okt. Kienen 25 okt. Film 8 nov. Dropping 29 nov. Sinterklaasavond 19 dec. Kerstavond Noteer deze data in je agende!!!! Bowlen Uitslag: 1. Rob Weijs (4) 2Steffan we.ijs„,_ 13 3. Roel Classens (3) Meisjes: t. Angelique Dinghs (3 27 dec. 7 feb. 21 feb. 7 mrt. 21 mrt. De eerste de Beste Jongmegjesbal Zwemmen Dia/Videoavonc Play back show 617 pnt. 584 pnt. 459 pnt. 345 pnt. Bij de meisjes kwam alleen Angelique Dinghs in aanmerking voor een prijs, om dat zij als enig meisje 3- wedstrijden van de 4 heeft meegedaan. Bij de eerstvolgende gelegenheid worden de prijzen uitgereikt. Prijswinnaars, van harte gefeliciteerd. A.s. woensdag 17 september hebben we onze eerste clubavond. Wat we dan gaan doen is nog een verrassing! We verwachten jullie orn 18.15 uur en om 2G7Q0 u. sturen we jullie weer naar huis. J. Degene, die de f 25,= nog niet betaald hebben, worden verzocht dit deze^ond te doen. B.v.d. Deze avond vindt nog op de basisschool plaats. Groetjes, de leidsters. Kringkamp. Op het kringconcours in Horst behaalde het achttal van onze ponyclub de tweede prijs met de afdelingsaressuur. Janette Arts werd zesde met springen. Vefceranenconcours Voor dit concours, dat op 12 oktober in Lottum gehouden wordt, kan men zich opgeven voor 20 september. Men kan zich opgeven voor: Viertallen, klasse L, ind.dressuur, springen L en patrouillespringen. si Ter afsluiting van dit veterlnenconcours is er 20.00 uur in zaal "DE Zwaan" voor alle liefhebbers een dansavond. Beatrixfonds Komende week zal er weer een; collecte gehouden worden voor het prinses Beatrixfonds. Met de opbrengst hiervan worden de patiënten van pëiio, mul tiple sclerose, de ziekte van Parkinson en Huntington.geh.ojlpen. Tevens wordt daarmee net onderzoek naar geneeswijze en voorkoming van deze ziektes bekos tigd. Door leden van onze vereniging zullen deze coll'sc'fc'ezakjes worden opge haald. r Recepties Wegens behaald kamp - L.R.V. Meerlo. Vrijdag 12 september van 20.00-21.20 uur in Brugeind Meerlo - P.C. Wellerlooi. Zaterdag 13 september van 20.00-21.30 uur in Café Centrum Wellerlooi.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 9