12 Was de teleurstelling over het opnieuw uitblijven van de beloofde shirts met reclame dan toch té., groot? Boze tongen na afloop van de wedstrijd beweerden overigens dat die nieuwe shirts ingepikt zouden zijn door de fanatieke "Jep-Side"9 In ieder geval wat de oorzaak dan ook geweest mag zijn, de S.V«C.~ers bakten er in aanvallend opzicht gesn sodemieter van in de eerste helft» Tot overmaat van ramp kwam het dapperde derde team van Afferden zelfs nog op voorsprong na een verrassende uitval» De puntjes werden zeer terecht in de rust dan ook even door coach Toon Knoops op de bekende "i" gezet en startte de 3.V.C-ploeg na de thee met aanzienlijk meer inzet. Dat resulteerde onder meer in een spetter van Jao Wismans op den Dwarsligger maar uiteindelijk moest een werkelijk formidabele afstandskogel van aanvoerder Nico Büddiger er aan te pas komen om de 1-1 op het score-bord te krijgen. Toen vlak daarop dezelfde speler opnieuw doelpuntte, nu uit een goed opgezette vrije schop, zakte Afferden steeds verder terug. Sen ais voorzet bedoelde bal van Frank Wevs viel pardoes aohter een verraste Afferden-goalieterwijl het laatste Castenray-doelpunt tot stand kwam na een eindelijk vlot lopende aanval, opgezet door John Yersteegen en prima afgerond door Frank Weya. OSCAR Castenray 3 - Montagnards 4 Werd de opening; van de nieuwe competitie vorige week een teleurstelling, de 2e wedstrijd werd een aangename verrassing. Tegen het zeer sterke Montagnards 4 werd een 2-2 uit het vuur gesleept. Vanaf het begin was de tegenstander de betere ploeg. Het was dan ook nrrmaal dat zij na ongeveer 15 minuten een 1-0 voorspring namen. Ondanks een voortdu rend overwicht bleef de stand tot aan de rust ongewijzigd. vraag was of na de rust de conditie toereikend zou zijn om de score binnen de perken te houden Groot was dan ook de vreugde toen Jan Arts een voorzet van links ineens op de wreef nam en de bal in de bal in de bendenhoek knalde. Helaas stonden we 5 min. later weer op achterstand. De verwachte inéénstorting bleef achterwege. De spelersvan Montagnards gingen steeds meer mopperen omdat ze geen ruime voorsprong konden nemen.. Hun stemming were er niet beter op toen Jan Arts een vrije trap over 30 meter zuiver op het hoofd van Paul Kuijpers plaatste en Paul de bal snoeihard in het doel kopte. Met het aanspreken van alle nog aanwezige energie werden de laatste 10 min. die overigens wel de dubbele leken, zonder kleerscheuren overwonnen. Het laatste fluitsignaal werd met groot gejuich begroet. Jammer is het dat de blessure die Hub Jacobs vorige week heeft opgelopen, in de wedstrijd tegen Brughusia ernstiger is dan aanvankelijk leek. Hij moet voor 6 a 7 weken in het gips omdat de kniebanden gescheurd zijn. Hub, van harte be terschap. J.R. Iedere DINSDAG en DONDERDAG van 9.U5 - 10.1-5 voor nagenoeg al uw postzaken. öaatenray 1 H «lijpC* 3 4~1 SB=3jS3K3==SKSrs%aa=r=c»33:=s:«=35ias5:=:2^=a=x-Ksr3iKa=£sa:3« -v - *t -, s v - ,v ,W 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 12