RUITERKLUP FANFARE Uitslag ponyconcours Reuver: Dressuur achttallen: 3e prijs Ind. dressuur D B2 Nannette v Dijck - 1e prijs C L1 Janette Arts - 3e prijs Concoursen 10 aug.LRV. Maasbree 17 aug.: LRV Horst 24 aug.Bondsconcours ponyruiters te Well 31 aug.: Bondsconcours Land. Ruiters te Grathem 7 sep.ï Kringkampioenschappen ponyruiters te America *_0ud ijzer en lompenaktie: Deze zal weer gehouden worden op zaterdag 23 augustus. De containerbakken zullen op vrijdagmiddag reeds geplaatst worden op het terrein aan de pAst. Verheggenstr. en kan dan al gebruikt worden. «epetitie: 'tyff 'y/ Vrijdag 15 aug. is weer de eerste repetitie na de zomervakantie. Deze begint om 20.00 uur bij Jan Classens. *_0phaien oud papier: Zaterdag 16 aug. ophalen oud papier. Aan de beurt om op te halen is groep 3. Vanaf 10.00 uur vertrek bij de chauffeurs. Zorg zelf voor vervanging als je ver hinderö bent. Chauffeur: Toon Bloemen; Ophalers: toon Stiphout, Caro Versteegen, Leon Peeters Piet Madou Wiel V. Eënsch, Brigitte Jacobs Geert Janssen; Hay Dinghs, Jan Philipsen. Aanvulling aktiviteitenkalender Zaterdag 20 september deelname aan een' muz'iektoernooi te Heythulzen. Het optreden is gepland in de vroege avond Daar e.e.a. in de vakantie' moest worden besloten is geen overleg mogelijk geweest met de leden omtrent dit optreden. We hopen echter, dat eenieder deze datum toch kan reserveren voor dit belangrijks cohcertoptreden. Voor al uw dak-, zink- en ioociwerkz&amheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Worst-America Telefoon 04764 -1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 6