4 v. Lierop mode Groenewoudstraat 1 Horst A e- wna Na "Rollebol '86" zijn op het terrein de na volgende spullen blijven liggen: Huissleutel (Abus) - Rood T-shirt - Sportkousen in verschillende kleuren - Witzwart T-shirt - Zwart polo-shirt - Rood spcrt'oroekje - Lichtblauw polo-shirt - Meisjesslipje - blauw gymschoenen - Plastic boterhammentrommelt.ie(wit Mocht iemand van de deelnemers/sters een of meer van bovenstaande spullen missen, dan kan men kontakt opnemen met Henk Classens, tel. 1781. Je vindt er meer, Je betaalt er minder! DIEPELING VERBODEN-ZWEMWATER: Het is niet toegestaan om in de zandafgraving de Diepeling te zwemmen, te surfen e.d. Het is begrijpelijk, dat in deze warme tijden de verkoeling van het water wordt opgezocht. Maar..de Diepeling is LEVENSGEVAARLIJK! De Diepeling is op sommige plaatsen meer dan 15 mtr. diep. Als gevolg hiervan ontstaat er een onderstroming van koud water, waardoor de waterrecreant naar de diepte wordt gezogen. Doordat de zandafgraving niet is afgewerkt, zijn er nog op zeer vele plaatsen steile tot zeer steile taluds, waardoor men snel kopje onder kan gaan. Maar los van dit alles gelat, dat de zandafgraving terrein is. Evenals vorig jaar moeten we echter constateren, dat yélêh3 ja zeer velen, dit verbod negeren. De gemeente en de politie vertrouwen erop, dat men zich niet onnodig aan gevaren wil blootstellen en zich aan het VERBOD om het terrein te betreden zal houden. -■ V W.,v. GEVAARLIJK Vijl!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 9