JEUGDWERK FANFARE Jeugdwielerron.de Volgende week is het zover voor de twaalfde keer daat dan de Jeugdwieler- ronde van en door Noord-Limburg van start. De Castenrayse ploeg bestaat dit jaar uit de volgende deelnemers: Nicole Strijbos Kerstii- Maes 'Wendy Classens Ivan Maes Winke Houwen Ruud Saris Joyce Zegers Ronny v. Osch Melanie Jacobs Guido Volleberg Kim Strijbos Renso Classens Vivianne Dinghs Marcel Dinghs Zij zullen samen met zon 150 andere deelnemers in een rustig tempo, genietend van de mooie omgeving door Noord-Limburg fietsen. Het wedstrijdelement ontbreekt evenwel niet. Tijdens de middagpauzes zal er via verschillende klassementsproeven gestreden worden om echte gele truien. A.s. maandag wordt er gestart in Arcen en de finish is in de Vredepeel. Dinsdag zal de gehele karavaan, incl. de geluidswagen in Castenray aan doen. Omstreeks 11.00 uur zal de bonte stoet via de Lollebeekweg en de Matthiasstraat ons dorp doorkruisen. Komt u even naar buiten en moedig alle deelnemers aanl Deze dag zullen we uiteindelijk in Horst finishen. Op woensdag gaat het van Horst naar Hegelscm. Op donderdag zal de bekende cycle-cross als klassementsproef verreden worden (12.00 - 13.30 uur). Supporters zijn uiteraard, van harte welkom in de Scha bijker bossen. Vrijdag zullen we uiteindelijk finishen in IJsselsteijn. Hier zullen om ca. 15.00 uur alle winnaars enwinnaressen bekend gemaakt worden; ouders en een ieder is van harte welkom! Wielrenners en wielrensters een ontspannende en leuke (90%) en succesvolle (10%) wielerweek toegewenst! Namens S.J.W.C. de ploegleider Henk Geslaagd zomerfestival Afgelopen zondag werd op het speelterrein aan de Past.Verheggenstraat voor de derde keer het zomerfestival georganiseerd. Ondanks de minder gunstige weersomstandigheden kan gesproken worden van een geslaago festijn. We willen dan ook iedereeen bedanken die op een af andere wijze zijn of haar steentje heeft bijgedragen om de organisatie mogelijk te maken. En natuurlijk willen we de kampioen "koemeiken 1986" feliciteren met zijn titel: andermaal Wim Classens, met 2,05 liter in minuut! Het barakken werd gewonnen door H. Strijbos uit Venray, met J8 punten. Bij de jeugd was Ivan Maes de sterkste op dit onderdeel: 81 punten! Beiden proiï- ciat. Vakantie Afgelopen woensdag hadden we onze laatste repetitie. Na een vijftal weken rust is de eerstvolgende repetitie weer op vrijdag 15 augustus a.s. ten datum om Bestuursleden van de ,fanfare wensen eenieder een zonnige en ontspannende vakantie Stiphout I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 8