5 H.B.S. "Batavieren" FANFARE DAMESKOOR Uitslag Nederlaag toernooi Bakel IStiphout Welvaren Stiplout 437 2Batavieren Castenray +14 3. Er-ps Welvaren Erps 4 Bezoekende vereniging met het hoogste aantal punten waren de Batavieren met 2662 punten. Concours te Roggel Zaterdag 21 juni nemen we deel aan een nat. concours te Roggels. Er wordt geshcoten vanuit een tent. We- vertrekken om 15.45 uur. Nat. Korpskamp. De Nat. Korpskampioenschappen worden verschoten, op zondag 29 juni. Voor deze kamp. hebben van de Batavieren het 1e en het 3e zestal zich geplaatst. Ere klasse Rozenjagers Eerde. Aanvang 11.00 uur. 1e zestal Batavieren. Baan 27, B klasse Landman?Unie te Schijndel. Aanvang 11.00 uur. 3e zestal Batavieren. Baan 14. Gewest. Kampioenschappen. Zaterdag 23 aug. Short-Metric te Wassenöerg. Aanvang 13.00 uur. Zondag 24 aug. Fita Toernooi te Wassenberg. Aanvang 9.00 uur. Zondag 31 aug. Veld en Jacht te Arcen. Als er leden zijn die aangesloten zijn bij de sektie I.A. en aan deze wedstrijden wensen deel te nemen, dienen zich aan te melden met de aanmeldingskaart, te ver krijgen bij de secr. Vanavond repetitie om 20.00 uur bij Jan Classens. Afgelopen weekeinde was ons korps twee keer in Meyel present voor een concert optreden. Allereerst zaterdags tijdens het 20e Peeitoernooi. De beide uitgevoer de werken "Petite suite Pittoresque" en "Golden River" werden beoordeeld door dhr. H. Arends-dArenyr uit Rekem-Lanaken. Kritische opmerkingen maakte hij vooral t.a.v. de "zuiverheid". Hij beoordeelde het totale optreden in het jury rapport als "ruim voldoende". Zondags volgde een optreden in het kader van het "Eendracht-j.eugd-muziektoernooi" Hierbij was de jurering in handen van de bekende Limburgse musicus/dirigent D. Schreurs uit St. Odiliënberg. In zijn mondeling betoog na het optreden sprak hij van "een goede techniek" in het spel, maar wees ook op de "toonkwalifceit", die voor verbetering vatbaar was. Kortom: twee optredens onder tropische temperaturen, met (te) geringe publieke belangstelling, met een aantal pluspunten in ons spel, maar ook met enkele (positief) kritische kanttekeningen die de komende maanden nog voldoende huiswerk opleveren in de voorbereiding op het concours! Vrijdag 20 juni Huwelijksmis voor het bruidspaar VdOever-Peeters 13.30 uur. Donderdag repetitie 19.45 uur. Vrijdag 27 juni Huwelijksmis voor het Robijnen bruidspaar Jacobs-Camps 14.00 uur» 's Avonds serenade brengen. ■M MM —t— M M M UM

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 5