8 S.V.C.-senioren - a. JEUGDWERK Volgende week zaterdag 21 juni Feestavond 5e elftal bij V. Rtiee. Aanvang 20.30 uur. *_ROLLEBOL_86 Iedereen, die ook maar iets met Rollebol '86 te Haken heeft, heeft inmiddels het programmaboekje met daarin opgenomen alle spelen en spellen ontvangen. We raden iedereen aan(ook de ouders) het bo«kje en de begeleidende brief even door te nemen, zodat u weet wat u te wachten staat Het belooft een geweldige happening te worden. Zorg vooral, dat je op tijd aanwezig bent. Supporters zijn van harte welkom. Sr valt van alles te beleven. Dus.tot ROLLEBOL 1 De ploeg:,is- helemaal compleet. Liefst 14 jongens en meisjes uit Castenray zuilen dit jaar aan de 12e Jeugd Wielerronde meedoen. Eind juni gaan we voor de eerste keer oefenen. Meer hierover in de Schans van volgende week. Zeskamp Veltum A.s. zondag zal ook Castenray een ploeg vertegenwoordigd hebben tijdens de zeskamp in Venray. De deelnemers hebben al flink getraind en zullen hun beste beentje voorzetten. Natuurlijk kan dit niet zonder uw hulp, dus..... supporters, kom in grote getale naar Venray en geniet van een leuk opgezette zeskamp., Aanvang 12,00 uur. K.J.B. Rollebol Zaterdag is het dan zover. Rollebol 1986. Iedereen heeft een boekje ontvangen over deze dag. Lees dit maar eens. u. goed door, dan weet je wat er allemaal gaat- gebeuren. We trekken allemaal sportkleding aan met een wit t-shirt. Laat je ouders, vrienden en bekenden komen, kijken naar dit .groot spektakel. Neem goede strijdlustige zin mee. 4-Daagse De A-daagse zit er weer op. We hebben maar twee van de vier dagen gelopen. Dit vanwege het slechte weer. .1" Hierdoor was er ook geen prijsuitreiking, wat natuurlijk erg jammer was. Toch willen we iedereen bedanken die, de dagen dat we gelopen hebben, ervoor gezorgd hebben dat die ook goed verliepen. Ook willen.we met nadruk, de kinderen bedanken die ondanks alles toch zéér goed gelopentiebpen.jfolgënde jaar maar beter, zullen -we zeggen. Receptie José Vrijdag 20 juni trouwt José. We weten allemaal wat we dan gaan doen. Vergeet jullie briefje, waar de tekst opstaat, niet. Voor de rest zorgen wij. We fietsen om 19.45 uur aan bij de school. Hoe laat we dan terug zijn zien we wel. We trekken allemaal ons tenu aan, zoals afgesproken. P.s. Degene, die nog moet betalen, moet dit zo snel mogelijk doen. Groetjes en tot ziens, De leidsters. - Jeugd Wielerronde 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 8