6 JEUGDWERK 4-daagse Venray^ A.s. zondag 8 juni zullen enkele bestuursleden met alle jeugdigen vanaf 12 jaar, die hiervoor interesse hebben, de slotdag van de 4-daagse in Venray meelopen op de 15 km. Iedereen, die hiervoor interesse heeft, wordt om half twee bij de kerk verwacht, vanwaar we per fiets naar Venray vertrekken. Er zijn geen kosten aan verbonden. Laat dus zien, dat je sportief bent, en loop mee.loop mee....loop mee...loop mee *_Rollebol_86: Volgende week zaterdag is het dan eindelijk zo ver. Dan zal op en rond het terrein aan de Past. Verheggenstr. "ROLLEBOL 86" plaatsvinden. Zo'n 200 kinderen, waarvan liefst 59 uit Castenray, zullen vanaf ca. 10.00 uur tot ca. 17.00 uur op aller lei sportieve, speelse en gezellige wijze worden bezig gehouden. Alle deelnemers, leiders en leidsters en verder ai degenen, die ook maar iets met deze dag te maken hebben krijgen en programmaboekje met alle informatie. In verband met deze aktiviteit zal de pastoor Verheggenstr deze dag voor alle verkeer afgesloten worden. De bewoners van de Past. Verheggenstr. worden hieromtrent persoonlijk geinformeerd. Iedereen, die niet direkt bij dit gebeuren betrokken is, is natuurlijk van harte welkom als toeschouwer. Het programma ziet er als volgt uit: 09.30 uur: Aankomst kinderen en leiding 10.15 uur: Feestelijke opening d.m.v. een balonnenwedstrijd 10.30 uur: Zes-kamp 6 - 9 jarigen Tocht 9-12 jarigen Teamspelen 12 jaar en ouder 12.30 uur: Reuze picknick met muzikale omlijsting door onze dorpstroubadour THEI BUDDIGER 6 - 9 jarigen 9-12 jarigen 12 jarigen en ouder 6 - 9 jarigen 9 - 12 j arigen 12 jarigen en ouder 13.00 uur: Spelencircus Zeskamp Tocht 15.00 uur: Creativiteit Teamspelen Zeskamp 17.00 uur: Terrein opruimen 17.30 uur: Prijsuitreiking en sluiting Benoeming bestuurslid: Tijdens onze laatstgehouden bestuurvergaóering naam José Peeters, die binnenkort gaat trouwen en verhuizen naar St. Oedenrode, afscheid van ons bestuur en van het jeudgwerk in Castenray, waarvoor zij zich ruim zesjzeer aktief, met name voor de afdeling K.J.B., heeft ingezet. José, namens het bestuur en namens alle jeugdige Castenrayse, die van jouw werk hebben mogen profiteren, nogmaals hartelijk dank. De hierdoor ontstane vacature werd ingevuld door de benoeming van Annet Jeuken, die reeds enige tijd als leidster bij de KJB aktief is. In de andere, al geruime tijd aanwezige vacature, werd voorzien door de benoeming van Astrid Vollenberg. Wij wensen beide dames een prettige en vruchtbare periode toe bij het jeugdwerk.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 6