KORFBAL P.S.Z. 't STEKSKE R ....ÊLWükR Ht T Receptie Afgelopen zaterdag hebben we de receptie en huldigingswedstrijd gehad van ons seniorenteam. De wedstrijd ging weliswaar verloren met 10-3, maar toch was het een goede wedstrijd. De receptie is ondanks het ene uur extra, vlot verlopen en we mogen zeggen dat vie avond goed geslaagd is. Bij deze willen we dan ook iedereen bedanken voor hun bijdrage aan het wel slagen van deze avond. Met vol vertrouwen zien we uit naar het nieuwe seizoen. Toernooi Merels Door een fout in de Schans van vorige week zijn er verschillende mensen in Mersexo i.p.v. Melderslo terecht gekomen. Onze excuses hiervoor. Het toernooi is goed geslaagd voor onze vereniging, want de rekreanten en de junioren namen de 1e prijs mee naar huis. De aspiranten haalden een 4e plaa en viel daarmee net buiten de prijzen. 1 Anthonis A.s. zondag 8 juni gaan de senioren 1 en 2 op toernooi. Dit toernooi wordt ge houden op de sportvelden van Stevensbeek. Er is geen kleedgelegenheid aanwezig We vertrekken om 9.00 uur bij de kerk. k Senioren 1 Senioren 2: 12.00 Fiducia - Castenray A. Harteveld 13.30 Castenray - Diosa 2 H. Takken 15.30 Quick-up - - Castenray L. v.d. Aa 16.30 Castenray - Vios H. Gooien 10.00 Es'tria 1 - - Castenray 2 H. Takken 1130 Castenray 2 - Victoria 2 H. Gooien 13.00 Castenray 2 - Diosa 3 L. v.d. Aa 14.00 Victoria 2 - Castenray 2 R. vVugt 15.30 Diosa 3 - Castenray 2 A. Harteveld 17.00 Castenray 2 - Estria 1 A. Harteveld Rekreanten De rekreanten gingen op toernooi in Melderslo Niet per auto als altijd maar per fiets, o zo De lucht keek niet zo fris wel heel grijs Rekreanten, junioren, aspiranten, samen een hard gekrijs Er waren vijf wedstrijden te spelen Tussendoor hadden we van alles om te delen Met veel humor en zin kregen we deze zondag wel om Gelijkspel, verloren, gewonnen en zijn nog niet zo dom Het einde kwam in zicht, de punten hadden we wel verdiend En natuurlijk was er dan voor ons de Ie prijs goed uitgekiend Nu dit was dan een goede afsluiter van dit seizoen Maar we hebben nog wat te goed: het varkentje zit nog vol "poen" Bekers halen op toernooien kunnen rekreanten goed Hopelijk kunnen we weer starten met (nieuwe leden erbij en} goede moed Proficiat en tot het volgend seizoen! Donderdag 12 juni is er géén peuterzaai

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 5