8 ELS. - "de Stek" DAMESKOOR OUDERENBOND DANSGROEP RUITERKLUP Verslag van een bezoek aan de hoefsmid van basisgroep 2. Bij fam. Luykx. Samen gingen we met de klas 15 mei 1986 op stap, want de hoefsmid kwam. Het duurde wel even, maar toen kwam hij toch eindelijk. Eerst zei hij dat hij om drie uur er was, maar Ria Luykx belde naar de school dat de hoefsmid er pas om half vier was. Nou dan rijden we pas om drie uur aan. Mijn band was lek-, dus kwam mama mij halen met de auto. Toen liet ik even de jonge poezen zien en eindelijk daar kwam de hoefsmid. Hij begon meteen met Bruno. Eerst maakte hij de hoef schoon, toen knipte hij de nagels, toen legde hij eerst twee hoefijzers in een warm kastje. Na vijf minuten waren ze warm. De hoefsmid haalde ze eruit en hij maakte ze op maat en deed ze een voor een passen en op maat slaan voor de hoef. Daarna begon hij meteen aan Laura. Hij hoefde alleen maar schoon te maken en nagels te knippen bij haar. Toen was Laura ook al klaar. Pieter-Jan, Vrijdag 23 mei Huwelijksmis voor het robijnen paar Kunen-v.d.Water 14.00 uur. Zaterdag avondmis zingen. 19 en 26 juni Repetitie met de heren. 20 juni Huwelijksmis v.d. Oever-Peeters. 27 juni 40-jarig Huwelijk Jacobs-Camps. 4 juli 40-jarig Huwelijk Druggen-Peeters. Wil iedereen die met een huwelijk of jubilea een gezongen mis wil hebben a.u.b. 4 weken van te voeren contact opnemen met de voorzitsters Agnes Kuijpers, Tel. 1426. Astmafonds Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken, de gevers als ook de collectanten. Met zijn allen hebben wij de mooie som van f 543,50 bij elkaar vergaard. Bestuur Ouderenvereniging. De gewijzigde agenda is als volgt: Dinsdag 3 juni Dansen in de Kemphaan. Donderdag 5 juni Uitwisseling met Sevenum 14.00-16.00 uur. 10 juni vrij. 17 juni vrij Picknick-middag. 18 juni Dansen in de Kemphaan. 26 iuni naar Schuttersveld samen met Leunen. 19.30-21.30 uur 25 juni Dagreis. Uitslag Kringwedstrijd Venray. Ind. dressuur: Tom Philipsen Springen B: -Tom Philipsen Jan Geerets Springen L: Wim Classens 4e prijs 2e prijs 5e prijs 3e prijs fmm wmm mi «w» «mm

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 8