4 DORPSRAAD TONEELGROEP S.V.C.-senioren Woningbouw: De enquete, die de dorpsraad onlangs onder de woningzoekenden heeft gehouden, heeft het navolgende resultaat opgeleverd: - 8 mensen wensen een huurwoning, waarvan: 4 op korte termijn - 2 mensen wensen een premie-B woning, enwel op korte termijn; - 1 persoon wenst een premie-A woning, enwel in 1987; - 5 mensen wensen een b e ,1 aar de nwo ni ngwaarvan: 2 afhankelijk van verkoop 1? woningzoekenden. De uitslag van deze enquete is voor de dorpsraad aanleiding om met de betreffende wethouder een onderhoud aan te vragen. De belanghebbenden worden op de hoogte gehouden. Illegaal afval storten: Nog steeds wordt er afval in wegbermen en sloten gedeponeerd. Te denken valt aan grasmaaisel en snoeihout. Van gemeentewege is ons verzocht u nogmaals kenbaar te maken, dat dit NIET IS TOEGESTAAN. Wanneer u zich hier niet aan houdt lopt u kans een procesverbaal te krijgen, wwarbij dan tevens op uw kosten het afval zal worden verwijderd. Alle tuinafval kunt u aan de vuilniswagen meegeven, mits verpakt in zakken of goed gebundeld. Dit jaar zal Toneelgroep "Vondel" op zaterdag 13 en zondag 14 december haar uitvoering brengen. Reserveert u al vast een van deze twee dagen. -Het onderling toernooi ven afgelopen zaterdag is goed en sportief verlopen, Uitoinüelijk wist net U-team oe eerste plaats in oe wacht te slepen. De penalty Dokaal wer - na een felle strijd tussen ïwan Pleurkens en john i/ersteegen door laatst genoemde gewonnen. =sAvonds werd de prijsuitreiking gehouden in ons clublokaal café H.van Tnee, waar Hub en Trina een atentie werd aangeboden voor de jarenlange gastvrij heid, waar wij ons voordeel mee deden. Hub en Trina nogmaals hartelijk Dank voor alles.Hierna werd de avono voortgezet onder het genot van een natje en een droogje, welke uitstekend smaakten. uiij wensen alle vertrekkende leden een sportieve toekomst tegemoet, en bedanken alle leiders, grensrechters en wedstrijdleiders voor het vele werk dat ze het afgelopen seizoen hsuben gedaanHopelijk kan er volgend seizoen weer een beroep op hen worden gedaan, tevens worden er neg personen gevraagd om ais leider, wedstrijdleider en/of grensrechter te fungeren. Liefheboers hiervoor kunnen zich opgeven bij Th. Houwen tel. 1858. 1 in 198? 2 in 198?/1988 1 termijn onbekend 3 termijn onbekend - 1 persoon wil alle mogelijkheden (huur-premie A/B/C of vrije sector) op korte termijn

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 4