S.VC.-iunioreri Het seizoen 85-86 zit er weer bijna op. Voor het C-elftai is het volledig beëindigd middels een aantal techniek spelletjes en de bekendmaking van de Voetballer van het jaar. Deze spelen werden gewonnen door Leon Strijbos. De A-spelers konden wast wennen aan het seniorenvoetbal en deden dat, voor zover we dat vanaf de kant konden beoordelen, zeer verdienstelijk. Zaterdag 24 mei speelt het A-elftal nog een toernooi in Melderslo, met om 10.00 uur de eerste wedstrijd. We vertrekken om 9.00 uur. Voetballer van het jaar Na overlag tussen de leiders over inzet, motivatie en mentaliteit van de diverse spelers werd bij het A-elftal gekozen voor Mark Gellings. bij de C-tjes was het Pascal Collin die met de trofee naar huis mocht. Vanaf deze plaats nogmaals proficiat. D, E en F Zaterdag 24 mei vindt voor jullie de afsluiting plaats met uiteraard ook de verkiezing van de "Voetballer van het jaar". Terwijl jullie dit kezen hebben jullie het programma uiteraard al in de bus gekregen. We rekenen uiteraard op ieders aanwezigheid en een grote belangstelling van de ouders. Samenwerking met DIS Het eerste seizoen van c-nze samenwerking zit er bijna op en voor zover wij na kunnen gaan is dit op enkele schoonheidsfoutjes na, goed verlopen. Vooral het feit dat je met je leeftijdgenoten kunt voetballen is naar wij menen een enrcm voordeel. Om deze reden is door beide besturen daarom besloten de samen werking in het komende seizoen uit te breiden tot alle jeugdelftallen. Uiteraard rijst dan de vraag "Hoe zit het dan met de A-spelers". Van K.N.V.B.- zijde is ons daarover medegedeeld dat in Groningen een proef loopt waarbij spelers toch lid blijven van eigen vereniging, 's Zondags kunnen deze dan even tueel bij de senioren uit eigen dorp spelen. Men verwacht dat bij het aanvragen hiervan in Limburg, er geen problemen ont staan, daar het elders al toegestaan is. Seizoenkaarten V.V.V. Jeugdspelers t/m 12 jaar die graag een seizoenkaart van deze club willen, kun nen deze via Jos Janssen, Lollebeekweg 63 aanvragen. Heb je interesse dan hoef je alleen maar een pasfoto, voorzien van je naam, bij bovengenoemde in de brievenbus te doen. De seizoenkaart krijg je dan gratis. 24 mei a.s. Feestavond S.V.C. 2 We beginnen dan om 15.00 uur met een wedstrijd tegen F.C. Batavieren. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van F.C. Oostenrijk aan de Kreuzelweg, vertrek op eigen gelegenheid. Scheidsrechter is Lei Steeghs. Grensrechter is Hay Willems (volgens afspraak). 's Avonds wordt net feest voortgezet met een wedstrijd schieten tegen de Bata vieren. Waarvoor de Past. Verheggenstrhelemaal wordt ontruimd i.v.m. rond vliegend pijlen. Voor de dames is er ook ae mogelijkheid om te schieten en het spijkeren. Wij wensen iedereen een plezierige feestavond toe. De organisatie. V

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 13