DORPSRAAD 10 TE KOOP Y®r®i5i_ï®L|adering_dorpsraad 12-5-86 1De voorzitter opent de vergadering met een extra welkomstwoord voor de heer J. Bastiaans. DhrBastiaans gaat de vrijgekomen plaats van de heer v. Casteren in de dorpsraad innemen. 2. De notulen worden doorgenomen. Opm. a. Castenrayseweg. Voorrangsweg. Deze zaak is nog in behandeling. b. Gladheidbestrijding. Bij de bejaardewoningen in de Matthiasstraat werd goed gestrooid, echter niet bij de andere bejaardewoningen. In de herfst zal hiernaar nog eens gevraagd worden bij de gemeente. 3. Verkiezing voorzitter. Na een schriftelijke stemming wordt dhr. H. Dinghs gekozen tot voorzitter. Tot vice-voorzitter wordt na eveneens schriftelijke stemming dhr. J. Basti aans gekozen. Beide accepteren de functie. Dhr. Van Casteren dankt de scheidende adviserende leden H. Pingen en J. Strijbos, biedt hun een attentie aan en draagt zijn functie 'over aan de nieuwe voorzitter, waarna deze de vergadering over neemt. 4. Taakverdeling dorpsraad. Categorie 1 Milieuzaken, Agrarische zaken, ruilverkaveling en hinderwets zaken. Deze werden waargenomen door dhr. v. Casteren en dhr. L. Kunen. Dit wordt nu dhr. H. Classens en dhr. L. Kunen. Categorie 4 Jeugdwerk, sportzaken, accomodatiesmaatschappelijke zorg werd gedaan door H. Classens en J. Saris. Dit wordt nu dhr. J. Bastiaans en dhr. J. Saris. 5. Woningbouw. Op de oproep via het dorpsblad dit voorjaar hebben uiteindelijk 16 inwoners gereageerd. Zie uitslag elders in dit blad. Hierover wordt een gesprek aangevraagd met wethouder Wilms. 6. Wat verder ter tafel komt. a. Urnenmuur. Bij crematie wordt door de nabestaanden beslist wat er met de stoffelijke resten van de overledene gebeurt. Het is heel goed mogelijk deze te laten bijzetten in een urnenmuur. "it wordt doorgegeven bij het kerkbestuur. b. Vlaggemast. Bij de volgende jaarlijks terugkerende feestdagen zal worden gevlagd: Koninginnedag verjaardag van de koningin, 5 mei, 1e communie, H.~vorm sel, 50-jarige huwelijken en kampioenschappen. 7. Rondvraag. Er is een uitnodiging ontvangen voor het bijwonen van een oprichtingsver gadering van een kinderboerderij in Venray. 2 Personen zullen deze verga dering bijwonen. 8. De voorzitter sluit de vergadering. De volgende vergadering wordt gehouden op 23-6-86. Knolselderij Perkplanten Begonia Joop Nabuurs Jaegerhofweg 11 Veulen, 04-780-81135 KETTING met HANGERTJE(Jan) Nicole Strijbos Castelostraat 8

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 10