13 Pc. De Witte Motor - - Linke Vröllie Beweging; 1-31 Nee, deze uitslag is geen grapje, maar keiharde realiteit. Dë Heren Coaches konden het na afloop namelijk niet eens worden over de eind uitslag. W.F, verkondigde bij zwart en wit (variatie op bij hoog en laag) dat de stand bij het laatste fluitsignaal 1-5 was, terwijl de winnende technisch directeur L,L. over een 1-4- "gesamt-ergebnis" repte. Vandaar dat üw verslaggever de knoop doorhakte en er l-5i~ van maakte. Een soort schaak-uitslag derhalve en deze term was ook van toepassing op de tactische ingrepen die technisch directeur L.L. zich meende te kunnen permiteren tijdens de gehele wedstrijd. Hij bleef namelijk gedurende de volle 60 minuten schuiven met zijn Vro'llie en verklaarde desgevraagd na afloop dat hij daarmee W.F. zand in de ogen had willen strooien. W.F. stond tijdens de wedstrijd dan ook bijna constant in zijn ogen te wrijven, maar dat moet meer te maken hebben gehad met het verdriet. Want hij had zijn pupillen toch nog zo gewaarschuwd voor het geheime wapen van de L.V.B., ene ïackaert (familie van de Belgische renwieler William?). W.F, had "vrouw-dekking" bevolen, maar verklaarde na afloop dat het dekken beter aan mannen kan worden overgelaten. En wat W.F. daarmee precies bedoelde, wil hij zijn dames nog wel eens op een tactische training haarfijn voordoen, ik bedoel natuurlijk uitleggen. Afijn, Oscar had best te doen met W.F,, want was hij niet heel open hartig voor de wedstrijd en maakte zijn opstelling meteen bekend in de microfoon? Waar was L.L, op dat moment? Zat hij misschien op dat moment nog in de auto te gniffelen toen de opstelling via de radio wereldkundig werd gemaakt? Feit was wel dat L.L. pas 1 minuut voor het eerste fluitsignaal zijn elf namen plichtmatig opdreunde en dan nog niet eens in de juiste volgorde. Betreurenswaardig zo iets, maar ja de belangen waren dan ook erg groot, Bat was dan niet te merken op het speelveld, waar de 22 dames de zeer talrijke toeschouwei's het ene na het andere technische hoog standje voorschotelden. Be vele scouts stonden er dan ook smullend bij, vooral toen na afloop het traditionele "shirtjes-wisselen" plaatsvond. Afijn, de dames Classens en Facken schoten de L.V.B, nog voorde thee naar een veilig lijkende 0-2, maar de Pc. sloeg in de 70 minuut via de levensgezellin van Jan Houwen keihard terug en verkleinde tot 1-2, Meteen daarop echter begon L.L, weer met zijn vertragende gewissel, waarop de Fc, uit het concept raakte en enige minuten later op een kansloze 1-5 werd gezet. Een incident in de slotfase, waarbij Fc-speelster A.K, met een ziekenauto in botsing kwam, brak het verzet van de Witte Motor ploeg helemaal, waardoor de wedstrijd uitging als de bekende nachtkaars. Niettemin, de dames hebben de vele toeschouwers een uur lang zeer aangenaam bezig gehouden en zeg nou zelf, was het niet koddig al die vaders met de wandelwagen langs het veld? Wij zien in ieder geval verlangend uit naar een volgende wedstrijd tussen de Fc. Witte Motor en de Linke Vröllie Beweging, 0 S C A R. p.s. Excuses dames voor dit verlate verslag, maar üw verslaggever heeft een afspraak met hoofdredacteur Henk C. En aangezien Oscar een voorstander is van vrouwen-emancipatie ging de terugblik op het seizoen van S.V.C. 1 voori

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 13