12 S.V.C.-junioren 3 TE KOOP Zaterdag 17 mei: Seizoenafsluiting. Holthees E - DIS E EWC F2 - DIS F Venray D5 - Castenray D2 Castenray A - EWC A Castenray C - BW C Uitslagen: 0-3 1 - 4 8-0 0-0 5 - 1 A - elftal: zoals jullie hebben kunnen zien zijn jullie ingedeeld in de diverse teams. Zorg voor een tijdige aanwezigheid. Succes en een sportief toernooi! C - elftal: voor jullie hebben we een andere activiteit gepland. Wat? Dat blijft nog een verrassing. We verwachten jullie om 14.30 uur op het sportpark. *_Voetballer_van het jaar A en C Wie dat gaat worden, wordt om 16.00 uur onthuld op het sportpark. Dan zal nl. de trofee uitgereikt worden aan de speler die het afgelopen jaar door zijn inzet en mentaliteit getoond heeft een voorbeeld te zijn voor de rest 'van het elftal. Heiaas kunnen we deze week het programma nog niet pu bliceren voor de D, E en F elftallen. Volgende week dus. Maar houdt deze dag in ieder geval vrij. Castenray D2 - Montagnards D2 Het was niet zo'n goede wedstrijd van ons. De Montagnards hadden in het begin veel kansen. De ene keer ging de bal over de goal. aan weer een keer naast de goal, maar ze wisten geen kans te benutten. Met de rust was het nog 0-0. In de 2e helft ging het wat beter, want we kwamen steeds meer voor de goal van Montagnards. En dan ca. de 45e min, lost Ronny een schot nog voor het strafschopgebied, eerst tegen de lat, toen tegen de keeper erin: 1 - 0. We hebben veel geluk gehad. Een speler. Chr. Verstraaten Venravseweg 135 Horst PERKPLANTEN Geraniums - Hanggeraniums - fuchsia - vlijtig lies je - begonia - salvia enz. (s.v.p. zelf verpakking meebrengen. Tussen 12.00 en 13.00 uur gesloten.) A\lis, WV\

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 12