11 RESB - CASTE Nib.1 0-1 Ondanks een 1-0 overwinning in de laatste competitie-wedstrijd is het doek nu definitief gevallen.» Vóór de wedstrijd in Wellerlooi hadden we nog een kleine hoop dat we een beslissingswedstrijd, zouden kunnen spelen» Dan zou wel nodig zijn dat mede-sportparkbewoners zich van hun beste sportieve wijze zouden laten zien. Bij het rustsignaal zag het er nog hoopvol uit, want volgens mensen in Wellerlooi was er een telefoontje binnengekomen dat de stand in üirlo nog steeds 0-0 was. Later bleek dat dit niet het geval was en ■•merica toen al een 1-0 voorsprong had. Wij zelf stonden toen ook nog met 0-0 gelijk en er waren nog volop kansen om de twee nodige puntjes te behalen» Voor rust deden zich aan beide zijden enkele kansen voor al waren die voor ons wat talrijker. Na rust zouden we tenslotte alles op alles gaan spelen en mochten de nodige risico's genomen worden als we nog gelijk zou» den staan, 20 minuten voor tijd. Juist op dat moment kopte ïwan raak en konden we weer wat meer aandacht aan de verdediging schenken. En nu brandde de szrote vraag: 11 Hoe staat het in Oirlo Het antwoord was duidelijk maar teleurstellend, DIS had de beloften niet waar kunnen maken. De degradatie is natuurlijk een enorme teleurstelling, maar het dient duidelijk gezegd te worden dat we er tot het laatste moment voor gevochten hebben onze plaats veilig te stellen» Het volgend jaar zullen we proberen het verloren gegane terrein te heroveren, We zullen dat met een aantal andere spelers moeten doen omdat we afscheid nemen van Karei, Jan en Peter, Ongetwijfeld een groot verlies voor onze vereniging .Stuk voor stuk spelers waar je van op aan kon. Jongens bedankt En succes in je verder leven, ook op sportief gebied. uok een woord van dank aan het adres van het bestuur, de supporters die ons niet in de steek gelaten hebben en last but not least a-n onze sponsor voor het shirtje en de tractatie na de wedstrijd Namens de groep nooT spoonK vj

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 11