10 Castenray 3 Nog slecht één wedstrijd en de competitie 1985-1986 zit er weer op. De laatste wedstrijden konden eigenlijk zonder zenuwen worden afgewerkt, omdat degradatie bijna niet meer mogelijk was. Toch waren de resultaten niet geweldig. Na de nederlaag tegen Leunen 6 werd tegen het reeds gede gradeerde DIS 3 slechts een gelijkspel behaald, waarna tegen het ook zeer laag geklasseerde Excelsior 3 zelfs een 1-6 nederlaag werd geleden. We zullen dit maar aan de nalatende concentratie wijden. Om de toch weer rede lijk verlopen competitie nog eens te overzien en de weer ontlopen degra datie te vieren, zullen de spelers en begeleiders met hun eventuele aan hang a.s. zondag na de wedstruhd tegeb EWC 4 een hopelijk gezellige middag doorbrengen in ons clubhuis. Daar zal het spaarvarken ook geslacht worden. Dus 3e elftaliers: houd de zondagmiddag vrij. De wedstrijd EWC 4 - Casten- ray 3 begint om 11.00 uur. Om 14.00 uur zullen we bij v. Rhee terug zijn. J.R. SVC 5 - Griendtsveen 4 2-3 Onze laatste kans om ons toch gammele puntentotaal wat op te schroeven, heeft Griendtsveen vakkundig om zeep geholpen. De betere ploeg opende de score met een beauty en voor rust werd het overwicht neg eens uitgedrukt door een, weliswaar omstreden, 2e goal vanuit een corner. Volgens de mensen die het kunnen weten, haalde Roger de bal nog net voor de doellijn weg. De scheidsrechter wees echter naar de middenstip. Na het wisselen van speelhelft in de 73e min. een te zachte terugspeelbal waar een Griendts- veense aanvaller gretig gebruik van maakte en 0-3 scoorde. Het roer werd daarna omgegooid en R. v.Rhee liet in de 77e min. de keeper kansloos. Zes min. later gaf G. Linders diezelfde keeper nogmaals het nazien en noteerde daarmee de bovengenoemde eindstand. Een klein overzichtje aan het slot van de competitie: 16 wedstrijden gespeeld. 39 goals tegen en 21 voor. We speelden 5 maal gelijk, wonnen 1 maal en verloren 10 duels, waarvan 4 met minimaal verschil. Eigenlijk zo gek nog niet, alleen de punten, 7 stuks, vielen tegen. We moeten onze beloning daar dan ook niet zoeken, maar meer in eht gezellig met elkaar voetballen. Laten we met dat laatste het volgende seizoen maar weer beginnen. Jongens, hou de komende weken de Schans goed in de gaten, i.v.m. de vriend schappelijke wedstrijd tegen Well (24-5) en onze feestavond Groetjes, d'n Blauwe. Het was voor ons een onvergetelijk feest fijn dat jullie erbij zijn geweest Vlaas 10, 6086 PR Neer tel. 04749 - 1067

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 10