5 B.S.-"de Stek5' MMwLl RU1TERKLUP JEUGDWERK Wegens schoolvaknaiie hoeft van maandag 5 mei t/m vrijdag 9 mei niet ge brigadierd te worden» Komende week, van maandag 5 mei t/m vrijdag 9 mei is er vakantie. Jongens en meisjes van basisgroep 4: denk aan het nieten en bezorgen van de Schans op vrijdag 9 mei om half tien. Op de commandantencursus te Horst werd met succes deelgenomen aan eht eindexamen. Wiel Friezen en Frank Stiphout konden het diploma voor commandant in ontvangst nemen. Op het ponyconcours in Oirlo behaalde ons achttal de vijfde prijs. Janette Arts kreeg de derde prijs met individuele dressuur en Carla Wismans de vierde met springen. - In Overloon behaalde het viertal van de grote ruiters de achtste prijs en Jan Geerets de vierde met ind. dressuur. Geslaagden en prijswinnaars, proficiat met het behaalde resultaat! K.3-B. 14 Mei gaan we buitenspelen doen. We gaan ons vooral richten op Rollebol. Zorgen jullie dat je dan sportkleding aan hebt. Voor degenen, die mee op kamp gaan, willen we nu alvast zeggen dat jullie een oud laken mee moeten nemen, zodat jullie ruimschoots de tijd hebben om hiervoor te zorgen. Verdere informatie over het kamp volgt nog. v Contributie: Graag zouden we van de nieuwe leden nog f 15,- ontvangen voor dit seizoen. Groetjes, de leidsters. Zwemmenzaterdag 3 mei gaan we in Baarlo zwemmen. Men kan zich hiervoor nog t/m vandaag (vrijdag) opgeven bij Ine Theeuwen. We vertrekken om 18.00 uur bij de kerk.en zijn om ca. 10.00 uur weer terug. De kosten bedragen 3»50 P-P- Bloemenakties vrijdag 9 mei houden we onze jaarlijkse bloemenaktie De verkoop start 's middags om 14.00 uur. Verzamelen om £2 bij J. Philipsen» Avond-fiets-speurtochtdeze vindt plaats op zaterdag 24 mei a.s. Iedereen van 12 jaar en ouder kan hieraan mee doen. De kosten bedragen 3»50 per deelnemer, maar daar krijg .je dan ook heel wat voor. Doe mee, beslist de moeite waard. 8 juni: slotdag 4-daagse Venray. 14 juni Rollebol '86 15 juni zeskamp Veltumi hiervoor worden nog steeds een aantal liefhebbers gezocht. Heb je interesse, ben je 18 jaar en ben je van het mannelijke of vrouwelijke geslacht(wie is dat niet?!), neem dan even kontakt op met Frank Ways, tel. 14o8.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 5