15 S.V.C. 5 - Hegeisom 6 Van deze tegenstander hadden we nog een tegoedje, na de oneerlijke 4-3 nederlaag in de uitwedstrijd. Extra gemotiveerd ook door het resultaat uit de laatste 3 wedstrijden. We zouden dit klusje wel eens even klaren. Dat pakte echter totaal anders uit. Na 10 min. keken we tegen een onge looflijke 0-3 achterstand aan. Begelsom overrompelde ons compleet en hoe wel ze niet meer wisten te scoren, overheersten ze de rest van de eerste helft. We maakten het ze ook gemakkelijk doordat we elkaar na de teleur stellende beginfase alleen nog mondeling wisten te vinden. Voor ons des te belangrijker dat we net voor rust, in de 44e min. op 1-3 kwamen, nadat J. Rambags een, na de noodrem op P. Maes, toegekende penalty, beheerst benutte. Een opstekertje en onder het genot van een bakje thee werden we het weer met elkaar eens. Dat had terug in de wei zijn uitwerking. J. Heidens zorgde op aangeven van P. Maes voor 2-3. Uit een corner kopte G. Einders vanaf de 1e paal door en zorgde, alweer een gastspeler, voor de verdiende gelijkmaker door de bal via het hoofd en onderkant lat over de doellijn te werken. We hadden daarna nog verreweg de meeste kansen op een overwinning. Een 4-3 uitslag zou een mooie revanche geweest zijn voor de eerder genoemde wedstrijd, waarin toen de scheidsrechter een erg negatieve rol speelde. Nu waren het enkele Hegelsomse spelers die hun onmacht uitten door grof spel. Een compliment voor de leidsman van eigen bodem, M. Vollenberg Jz, die de zaak voortreffelijk in de hand hield. Willen we a.s. zondag tegen Oirlo een puntje pakken zullen we 90 min. moeten voetballen. Wat de motivatie betreft, dat zit wel snor. Groetjes, d'n Blauwe.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 15