16 Tegen Blitterswijck "hebben we met het kleinst mogelijk verschil verloren. Voor rust hebben we evenals BW enkele kansen gehad om op voorsprong te komen, maar beide doelverdedigers Wien was een goede vervanger voor Henk lieten zich niet passeren» IMa rust was BW de gelukkigste ploeg en kan zich nu nagenoeg vrij var. degradatie noemen. Voor ons is de situatie uiterst precair; misschien dat we op dinsdag tegen Kronenberg de laatste stro-ha'lm hebben kunnen grijpen, Wittenhorst 5 - Castenray 2 (1-1) 2-2 Koploper Wittenhorst ging van meet af aan fel van. start.en nam na 20 min. een verdiende voorsprong. 1-0. Hierna ging'de strijd goed tegen elkaar op. Een verre uittrap van invaller-keeper, Leo Buddiger, werd door Jac Seijkens met het hoofd verlengd naar Ron Drabbels, die die bin nen de bekende lijnen werd gevloerd. Penalty. Het was Jan Arts die in tweede instantie 1-1 aantekende. Na de thee een gelijk opgaande strijd. Het werd 1-2 door een foute beoor deling van de horster goalie op een kopbal van Ron Drabbels. Hierna gingen de Oranje-hemden aandringen en kregen toch de verdiende gelijkmaker. 2-2. Overigens een compliment voor Leo Buddiger, die een puike wedstrijd keepte. Dinsdag 8 april speelden we een inhaalwedstrijd tegen Bergen, en wat voor een: we wonnen met 3-0. De doelpunten vielen in de 22, 27 en 39 minuut van de eerste helft en werden gescoord door gastspelers, nl. Jos Heidens 2x, en J. Rambags. Een dikke pluim en niet alleen voor de doelpuntenmakers, maar voor het hele team. Bergen heeft haar hoge klassering niet echt waar kunnen maken. In de uitwedstrijd tegen Blitterswijk, zondag jl., keken we al vrij gauw tegen een achterstand aan van 1-0. Dat we vanuit die positie ook terug kunnen komen, toonde de ruststand aan: 1-2. Weer was het jeugdspeler J. Heidens, die beide goals scoorde en daarmee meteen onze nieuwe top scoorder werd. .In de 2e helft kwam B.V.V. weer langszij door in de 50e min. te scoren en 10 min. daarna zelfs weer de leiding te nemen door een afstandsschot. In de 73e min. was het jeugdspeler J. Vollenberg die na een prachtige be weging de stand weer gelijk trok en daarmee tevens de eindstand neerzet te: 3-3. - Drie punten uit 2 wedstrijden, een schitterend resultaat. Deze 3 punten in een week betekende meteen een verdubbeling van het totaal aantal. Een prestatie op zich. Als we er met zijn allen de schouders nog eens flink onder zetten, zouden we in de resterende 3 wedstrijden nog eenzelfde stunt uit kunnen halen. Punten zijn voor ons gelukkig niet doorslaggevend. Voetbalplezier is zeker zo veel waard. Groetjes, d'n Blauwe Castenray 3 Dit verslag moet beginnen met een verontschuldiging voor het niet inleveren van een verslag van de wedstrijd Castenray 3 - Montagnards A van vorige week. Deze wedstrijd werd verdiend gewonnen door het hooggeklasseerde Montagnards 4 en wel met 2-0 na een ruststand van 0-0. In de uitwedstrijd tegen het op een zelfde puntenaantal staande B.V.V. 3, heeft onz 3e elftal met veel inzet en over het algemeen ook goed voetbal een toch wel verdiende overwinning behaald. Verdiend omdat de tegenstander in de gehele wedstrijd slechts één schot op het doel kon plaatsen en over het algemeen ook met minder overleg te werk ging. Het was Ruud van Rhee, die ongeveer 10 min. na rust 1-0 liet aantekenen door al dan niet per ongeluk de bal door de benen van de B.V.V.-doelman, in het doel te plaatsen. Een kwartier lang kregen we het toen benauwd, zonder dat er echter echte kansen werden weggegeven Nog een paar punten en de degradatiezorgen zijn helemaal voorbij. ,T.R.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 16