11 B.S. - "de Stek" rs Herkenbaarheid van instanties, bedrijven, scholen wordt nagestreefd door het gebruik van een vignet of beeldschrift. Zo'n vignet wordt o.a. gebruikt op briefpapier, in advertenties. Het schoolbestuur heeft de heer T. Duijkers bereid gevonden zo'n beeld schrift voor basisschool "De Stek" te ontwerpen. In de toekomst zult u het hierboven afgebeelde vignet aantreffen bij berichten in de Schans die betrekking hebben op school. Het onlangs verschenen rapport is al met dit vignet opgesierd. Het Schoolbestuur 22llecte_Nederlandse_Hartstichting, 14 t/m 20 april a.s. Onder het thema "Laat uw hart spreken", wordt ook dit jaar een beroep gedaan op de Nederlandse bevolking om de Hartstichting financieel te steunen. Daartoe treft u bij deze Schans een collectezakje aan, waarin u een even- tuele bijdrage kunt doen. In de loop van de week wordt dit zakje weer bij u opgehaald, door degene, die bij u de Schans bezorgt. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Ie Communie Voor de ouders van de communicantjes wordt op wo. 16 april a.s. een ouder avond gehouden. Aanvang 20.00 uur, in de basisschool. Project "Eten kiezen" In de maand april wordt er in alle groepen van onze school bijzondere aan dacht besteed aan het thema "Voeding". Dit in het kader van de gezondheids educatie. Daarvoor wordt in alle basisgroepen materiaal gebruikt van een project met de titel "Eten kiezen". Dit is een uitgave van het Voorlichtings bureau voor de Voeding te s-Gravenhage. Een greep uit de thema's die de komende weken aan de orde komen: - Basisgroep 1"Groter worden" "Van eten en drinken wordt je groot" "Groente en fruit" "Een broodmaaltijd maken" - Basisgroep 2: "Tanden en eten" "Slim eten" "Slim trakteren" - Basisgroep 3: "Eten van de natuur" "Wat eet ik op een dag" "Spelen met de maaltijdschijf" - Basisgroep 4: "Lekker eten met de raaaltijdschijf "Fit met vitamines" "Eiwit in ons eten" In het kader van dit projekt verzorgt een mondhygiëniste op dinsdag basis groep 2 t/m 4, en woensdag basisgroep 1, een voorlichtingsles over tand- verzorging en wat daarmee samenhangt. De kinderen zullen regelmatig een werkblad mee naar huis nemen. Op de achter kant treft u informatie voor de ouders aan. Het is misschien aardig om deze informatie door te kijken en evt. met uw kind te praten over datgene wat er op school gebeurd is. De kleuters kunnen deze bladen thuislaten. De andere kinderen (basisgroep 2 t/m 4) dienen het steeds mee terug te nemen naar school, zodat we de bladen tot een "boekje" kunnen bundelen. We hopen met dit projekt een bijdrage te kunnen leveren aan een gezond voedingspatroon

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 11