16 DORPSRAAD Openbare vergadering dorpsraad 9 april 1966 te Gastenra|y Aanvang 20.00 uur bij van Rhee in samenwerk ine; met het kerk bestuur. Agenda: jopening door de voorzitter en jaarverslag notulen vorige vergadering 3. verbouwing Gemeenschapshuis 4. woningbouw 5. mededelingen 6. rondvraig 7. sluiting Mocht er verder iemand iets te vragen hebben, dan kunt U dit schriftelijk of mondeling doen vóór of tijdens de vergadering Notulen openbare_dorpsraadvergadering op 17-0A-1985_om 20.00 uur in het gemeen schapshuis in samenwerking met het kerkbestuur. Aanwezig: - 25 personen. Agenda: 1. Opening 6. Centraal antennesysteem 2. Notulen vorige vergadering 7. Mededelingen 3. Jaarverslag 8. Rondvraag A. Verbouwing gemeenschapshuis 9. Sluiting 5. Enquête event, wensen bewoners 1 De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen hartelijk welkom en deelt mede, dat van de volgende leden van de dorpsraad bericht van verhindering is ontvangen: Dhr. H. Willeras, Mw. T. van Wegberg en Mw. N. Kuypersnotuliste 2. Notulen vorige vergadering geven aanleiding tot de volgende opmerking: de onder punt 5 genoemde financiële commissie dient te worden gewijzigd in aktivitei.;encomité. Voor het overige zyn er geen op- of aanmerking, zodat de notulen onder dankzegging aan de samensteller worden goedgekeurd. 3. Jaarverslag: Aan de orde kwamen in 198A - plaatsing glascontainer, waarvan goed gebruik wordt gemaakt. - kollektesysteem: de kollektes worden verdeeld over de diverse verenigingen. - gereedkomen ,13 woningwetwoningen. In de eerstkomende jaren zal er waarschijn lijk geen sociale woningbouw plaatsvinden. De gebeente streeft er naar zoveel mogelijk naar behoefte te bouwen. Thans kunnen 2 premie-woningen in de Cas- telostraat gebouwd worden, waarvoor er één is toegezegd en er nog één vrij is. - kleuterschool, welke voor 5 jaar is verhuurd aan Amba. - speelterreinen Past. Verheggenstraat en Castelostraat, welke zyn gerealiseerd - onthulling en plaatsing zonnewijzer op 30 september 198A - kerstverlichting, welke voor kerstmis 198A niet meer geplaatst kon worden, maar in 1985 wel aanwezig zal zijn. - Diepeling: de recreatieve bestemming mag geen beperkingen voor agrarische bedrijven met zich meebrengen.. A. Verbouwing gemeenschapshuis: Dhr. S. Lintzen, voorzitter van de Stichting Jeugd- en Gemeenschapshuis doet verslag van de vorderingen omtrent de ver bouwing: Het aktiviteitenschema wat aan de gemeente is voorgelegd werd goedgekeurd. Het aanvankelijke schetsontwerp werd door de gemeente geheel afgekeurd, waarna contact is gezocht met een andere architect, dhr. Colsen uit Venray. Deze heeft A schetsontwerpen gemaakt, welke veel kritiek ontvingen van de ver-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 16