12 st. Matthias Agenda voor de te houden algemene parochie-vergadering. 1. Opening door de voorzitter met algemeen overzicht over 1985. 2notulen vorige algemene parochievergadering, (zie hiervoor publikatie in deze "Schans") 3. Mededelingen 4. Behandeling financieel verslag over 1985. (zie hiervoor publikatie in deze "Schans") 5. Verslag van de financiële commissie, 6. Bestuursverkiezing. Aftredend de Heer Th.Seykens, welke niet meer herkiesbaar is. Door het bestuur kan op dit moment nog geen kandidaat worden gesteld. Kandidaten kunnen tot voor de vergadering worden gesteld aan de secretaris. 7. Behandeling ingekomen stukken. 8. Rondvraag. 9. sluiting. Voor wat betreft punt 7 van de agenda verzoeken wij U eventuele vragen of opmerkingen schriftelijk te willen indienen bij de secretaris de Heer P.Maes. Kerkbestuur H.Matthias Castenray de secretaris P.Maes. Notulen Algemene Parochie vergadering dd.17-4-1985 1. De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom. Bericht van verhindering is ontvangen, van; Mevr.Druggen en H.Willemsen. Vervolgens geeft hij een overzicht van de belangrijkste gebeurtenissen van het afgelopen jaar* Als belangrijkste aktiviteit wordt de uitbreiding van het kerkhof genoemd. Uit de in de Schans gehouden enquête over de uniforme grafmonumenten waren 2 tegen. Tesamen met de Dorpsraad is een keuze gemaakt voor het uniforme grafmonument. Verder dankt de voorzitter allen die zich het afgelopen jaar weer speciaal voor onze kerk hebben ingezet. Met namen MevrClassensJoop Sifons,P.Kuypers en Zuster Gerardis. 2. Geen op of aanmerking op de notulen van de vorige algemene Parochie vergadering. Worden onder dank aan de samen steller goedgekeurd. R.K. Kerkbestuur Pastorie: ficrsterweg 57 telef. 04737-3?? Penningmeester: Horsterv/eg rolef. 7-3R/f/5~

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 12