DORPSRAAD B.S. - "de Stek" Woningbouw: In verband met de, in de nabije toekomst, mogelijk te realiseren Nieuwbouw in ons dorp (uitbreidingsplan), acht de dorpsraad het van groot belang te we ten hoeveel geïntereseerdener zijn voor een woning in Castenray. Via onderstaand strookje verzoeken wij alle belanghebbende om een opgave te doen voor een nieuwbouwwoning. Ook degenen die thans elders wonen en die in Castenray een woning zouden wensen, gelieve dit bekend te maken. Met de dan ter beschik king staande gegevens kunnen wij nader contact opnemen met de wo ningbouwvereniging en de Gemeente Venray voor nieuwbouw in 1937 en volgende jaren. De dorpsraak vraagt in deze alle medewerking van de belanghebbenden. Gelieve onderstaand strookje zo spoedig mogelijk doch zeker voor A april a.s. in te leveren bij het secretariaat van de dorpsraad; p.a. Horsterweg 62 ondergetekende: Naam: Adres Woonplaats Verzoekt om in aanmerking te komen voor een: A. Huurwoning. B. Bejaardenwoning C. Premiekoopwoning (premie A-B-C) D. Welke termijn (gelieve door te halen wat niet wordt verlangd) Handtekening: Hondepoep: Nogmaals willen wij u nadrukkelijk vragen GEEN honden uit te laten om en nabij 't speelterrein aan de Past. Verheggestraat Voor de kinderen die hier spelen en voor de omwonenden is dit erg vervelend. Paasvakantie De paasvakantie duurt precies een week. Ma. 7 april begint de school dus weer. Allen fijne paasdagen en een prettige vakantie! Tafeltennistoernooi: Dinsdag 1 april a.s. wordt in Sporthal de Wetteling in Venray een tafeltennistoernooi gehouden. Dertien personen uit basisgroepA nemen daaraan deel. Elke speler moet zelg een "batje" meenemen!!! Aanvang toernooi: 9.00 uurEinde? Vertrek per fiets vanaf de kerd van 8.15 uur. Veel plezier en succes!!! JDïi.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 4