3 DORPSRAAD *_V5£Slag_vergadering_van 1 7-03-1 986 by H. van Rhee: 1De voorzitter opent de vergadering 2. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. Opm.: a. Speeltruck: er is een nieuwe nota speelvoorzieningen aangenomen. Eerder gedane toezeggingen zijn nietig ver klaard. Er zal dus opnieuw aangevraagd worden. b. Werkzaamheden voor plaatsing vlaggemast zijn aan de gang. c. Kascontrole Schans en Dorpsraad heeft plaatsgevonden door Dhr. Saris en Wilms. Beide zijn goedgekeurd. Abonnementsprijzen Schans blijven gelijk. Eind 1986 wordt bekeken of een verhoging nodig is. 3. Woningbouw. Gezien de geringe kansen voor sociale woningbouw in de eerstkomende jaren wil de dorpsraad de woningbehoefte in Castenray nauwkeurig peilen, zodat elke kans ten volle benut kan worden. Men verzoekt daarom alle inwoners, die verwachten de komende jaren een woning nodig te hebben, dit te melden bij de dorpsraad met vermelding van het soort woning en het jaar waarin men deze nodig denkt te hebben. 4. Agenda jaarvergadering. De openbare jaarvergadering dorpsraad i.s.m. kerkbestuur wordt gehouden op 9 april om 20.00 uur bij H. van Rhee. De agenda luidt: 1opening en jaarverslag 2. notulen 3. verbouwing gemeenschapshuis 4. woningbouw 5. mededelingen 6. rondvraag 7 sluiting. 5. Wat verder ter tafel komt. By het speelveldje aan de Past. Verheggenstraat is op meerdere plaatsen de om heining stuk. Aanwonenden worden gevraagd dit te repareren. Ook is er op en rond de speelterreintjes weer veel overlast door hondepcep. Aan hondebezitters wordt nogmaals vriendelyk doch dringend gevraagd hun huis dieren elders uit te laten. 6. Rondvraag. a. Vorig jaar is bericht ontvangen, dat de Castenrayseweg voorrangsweg zal worden. Hoerver is men hier nu mee. Wordt naar geinformeerd. b. In het verleden kwamen veel klachten over gladheid bij de bejaardenwonignen. Sinds dit doorgegeven is bij de gemeente is er goed gestrooid. c. Oversteekplaats: verkeersbrigade is in werking. 7. De voorzitter sluit de vergadering. KLUMPKE ^t_KLUMPKE Eerste PAASDAG zijn wij GESLOTEN Tweede PAASDAG geopend als op zondag. Wij wensen u PRETTIGE PAASDAGEN. Friture 't f 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 3