BOUWCOMITé STUDIECLUB V.H. DAMESKOOR B.S.- "de Stek" Nu de gedwongen winterstop achter ons ligt, is het sinds kort duidelijk dat de slopershamer niet alleen in het Gemeenschapshuis gehanteerd wordt, maart ook aan de buitenzijde van het gebouw. Het enthousiasme en de werklust, waarmee de Castenrayse bevolking hamer, beitel, schop etc. hanteert, is overweldigend en geeft het nodige vertrouwen voor de nabije toekomst. Na het sloop- en grondwerk zal aannemer Haegens en Zn uit Horst op maandag, 17 maart a.s. starten met zijn werkzaamheden. De verwachting is dat de ge hele verbouwing voor de kermis 1986 zal zijn gerealiseerd. Het inmiddels geplaatste hekwerk geeft de bouwplaats aan. Op dit terrein kunnen spelende kinderen niet worden toegestaan, omdat dit tot gevaarlijke situaties kan leiden. De bouwcommissie vraagt aan de kinderen dit terrein niet als speelplaats te gebruiken. Dinsdag 18 maart a.s. een excursie naar de KI in Helden. Vertrek om 11.50 bij de kerk. Telefonisch nog op te geven bij W. Classens, tel 1201. Donderdag repetitie 19.45 uur. 22 Maart huwelijksmis voor het bruidspaar Marcellis-Arts om 14.00 uur Hierdoor vervalt het zingen van de avondmis. Bij verhindering gaarne afmelden. Schoolt T.V. basisgroep 1 Op 19 maart start er een T.V.-serie "Leve de Lente". In principe kijken we met basisgroep 1 op woensdag naar de uitzending. Op donderdag is de herhaling.. De uitzendingen zijn op Ned. 2: 's Woensdags om 9.00 uur en donderdags om 10.00 uur. 9 't kan dooien, 't kan vriezen. Weg met de winterjassen. Er zaten zeven kikkertjes. Leve de lente. Veel kijkplezier! Juffrouw Riet om de volgende 1 Wo 19 maart do 20 maart 2. april do 10 april 3. wo 23 april do 24 april 4. 14 mei do 15 mei' WO WO - p - s\ v »»»-!»-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 3