3 FANFARE a. 't JONG - I.v.m. de dropping van S.V.Castenray zijn we min of meer genoodzaakt om wederom op zaterdag te repeteren. Vanavond dus geen repetitie, maar morgen, zaterdag 1 maart, van 17.00 uur tot 18.45 uur. Mgr^^oncken toernooi A.s. zondag 2 maart wordt in Oostrum de 1e voorronde gehouden van het Mgr. Ronckentoernooi 1986. De organisatie van dit toernooi is in handen van de* R.K. Limburgse Muziekbond onder auspiciën van de Federatie van Katholieke iuziekbonden. De plaatselijke organisatie is in handen van de harmonie "Sub Matris Tutela" uit Oostrum. Het toernooi te Oostrum begint om 13.00 uur in het gemeenschapshuis. Achtereenvolgens treden solisten op uit Merselo (5), IJsselsteyn (6) Oostrum (4), Wanssum (6), Horn (6) en Grathem (1). Om 16.20 uur worden de uitslagen van deze optredens bekendgemaakt, waarna er van 16.30 uur - 18.00 uur pauze is. Na de pauze volgen vanaf 18.00 uur de optredens van solisten uit Castenray 16), Broekhuizenvorst (1), Venray (6) en Sevenum (4). Om - 20.00 uur volgt de uitslag van deze groep. Tussen 18.00 en 18.30 uur treden de solisten van onze fanfare op: Karin Jacobs piston afd. 3 "Andante et allegro commodo" Wendy Classens hoorn afd. 3 "Chant Populaire" Nicole Linders tenor sax afd. 2 "Summer Serenade" Birgitte Jacobs sopraan sax afd. 1 "Suite Francaise" Linda Emonts hoorn afd. 2 "Romanzo" Angelique Jenniskens alt sax afd. 2 "Serenade a Corinne" We wensen deze deelneemsters heel veel succes en hopen uiteraard op veel supporters. De entree is f 5, De volgende voorronden zijn 9 mrt te Klimmen, 16 mrt. te Schinnen en 23 mnt. te Amby-Maastricht. De 48 hooggeplaatsten gaan over naar de finale, die op zaterdag 3 mei in Venray gehouden wordt. Ophalen oud papier. Voortaan zal het oud papier 1 x per maand worden opgehaald i.v.m. de grote hoeveelheid. Jaarvergadering. Tijdens de onlangs gehouden jaarvergadering werd een overzicht gegeven van het reilen en zeilen van onze vereniging in 1985. Secretaris P. Mennen gaf d.m.v.-het Jaarverslag een overzicht van alle activiteiten en penningmeester P. Emonts lichtte op duidelijke wijze het financiële gedeelte toe. Piet Arts en Piet v. Wegberg werden bij acclamatie herkozen als bestuurslid en Nelly Arts-Kanters werd met algemene stemmen in het bestuur gekozen. Voor a! uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 3