4 Op 2k en 25 Januari hadden we onze beide zittingsavonden, die weer bijna helemaal door artiesten van eigen bodem verzorgd werden met een zeer gevariëerd programma» Iedereen heeft weer van de grappen en grollen kunnen genieten. Vrijdag 31 januari was het Aldewieverbal waarop dit ja r ook prijzen toegekend werden aan de leukst geraaskerden, Het was deze avond niet zo druk maar wel oergezellig. Dit kan allen maar een stimulans zijn om volgend jaar vroeger en in grotere getale naar dit prachtig en oorspronkelijk "getrouwde-bal" te komen. Tijdens het lopende seizoen werden door grotere of kleinere afvaar digingen van de carnavalsvereniging enkele recepties bezocht. Ka deze voor-carnavalsactiviteiten werd op vrijdag-middag de carna val ingezet met het schoolbal. In optocht met; de Prinsen Jac II en Marcel, jeugdprinses Rian en They mit den Trekbuul voorop ging de jeugd naar de Schanseschop. Hier werd flink gehost en gespron gen m.n, op muziek van They Düdiger zodat alle Knuppelkes om half vier voldaan naar huis gingen. Zaterdag was weer de traditionele installatie van de Prinsen in Venray en bezochten we s avonds het jeugdbal en een 2-tal recepties. - Zondag morgen werd een bezoek gebracht aan de zieke dorpsgenoten in het Elisabeth-ziekenhuisem bezochten Prins Jac II en Jeugdprins Marcel samen opa Seykens, b Middags was er een koude maar goed verzorgde optocht met de vol gende prijswinnaars Wagens: 'wisselbekerMistoverschot van de Horsterweg) Wisselbeker Bonanza"shet K.O.-team i'ote groepen: Wisselbeker; Hebbe ze hier nooiët van gehuurt (Castelostr. Kleine groepen; Wisselbeker; Wej hebbe ut hoëg ien den Bol De EREPRIJS i.v.m. de elfde optocht ging naar de dansgarde uit de Castelostraat met: Hebbe ze hier nog nooiët van gehuurt. Nadat Prins Jac II de receptie van Prins John en het boerebruidspaar van t dartel Veule bezocht had was er "s avonds een erg gezellig carnavalsbal in de Schanseschop. Maandag middag nam de jeugdraad van elf deel aan de optocht in Ven ray. "s Avonds kx-eeg mevr. Classens-Vissers onder grate belangstel ling de orde van verdienste: De Beste Knuppel 1986, uitgereikt. De daarbijhorende zilveren Schanseknuppel-draagspeld werd haar door Prins Jac II i.s.m. mevr. Poels-Vissers opgespeld. Mogen wy dhr. en mevr. Classens vanaf deze plaats nogmaals geluk wensen met deze on derscheiding Dinsdag morgen konden we Stef en Eelke Lintzen begroeten die de on derscheiding voor het kleinste Knuppelke, Chiel Lintzen, in ontvangst kwamen nemen. Hierna werden nog de café "s bezocht waarna we genoten van een heerlyk etentjedat "niét met de kop tegen de bedplank gesla gen werd". Na de on-echte verbinding van Greet en Fetran, vond de receptieplaats waarvan velen gebruik maakten om hum felicitaties eventueel voorzien van een leuke attentie, aan te bieden. Na de receptie werd het carnaval afgesloten met een daverend carna valsbal en werd het laatste pilske uit onze af te breken Schanseschop met opbod verkocht. De "gelukkige bezitter" werd onze oud voorzitter. Knuppels en Knuppellinekes mogen wij jullie allemaal hartelijk be danken voor de geweldige inzet, op welke manier dan ook, tijdens het afgelopen carnavalsgebeuren. Een bijzonder woord van dank aan invaller-vorst Ties die op een prachtige eigen manier vorst Hay tijdens het carnaval heeft ver vangen. Bestuur en leden carnavalsvereniging "DE S C HA N S EK N U P P E L S"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 4