FANFARE DAMESKOOR STUDIECLUB V.H. Vanavond is er bij H. v. Rhee een algemene ledenvergaderingJaarvergadering) Aanvang20.00 uur We hopen, dat veel leden(musicerende en niet-musicerende) deze vergadering zullen bijwonen. Oud Papier: Morgen, zaterdag 15 febr., wordt weer oud papier opgehaald. Wilt u dit vóór 10.00 uur goed gebundeld langs de weg zetten. Route 1Chaffeur - Piet Arts; helpers - Peter Weys en Mike Kleeven Route 2: Chauffeur - Mart Marcellis; Helpers - Eric Thielen en René Duykers Route 3: Chauffeur - Wim Classens; helpers Geert Dinghs/Wiel Dinghs/edwin Dinghs De helpers worden om 10.00 uur by de chauffeur verwacht. Bij verhindering zelf voor vervanging zorgen. Morgen, zaterdag 15 febr., is er van 17.00 - 18.45 uur repetitie in de loods van Jan Classens aan de Roffert. Auto's parkeren links van de loods. Zondag 2 maart: Mgr. Ronckentoernooi te Oostrum Donderdag repetitie om 19.45 uur. Dinsdagmiddag 17 februari byeenkomst in de Praktijkschool te Horst om 14.00 uur. Deze middag is een demonstratie van Viditel. By deze dank ik iedereen hartelijk die de avond van de uitreiking van "DE BESTE KNUPPEL" tot zo'n mooi feest heeft gemaakt. Vooreerst de sa men-werken de vereni gingen met de karnavalsvereniging die 't allemaal hebben uitgedokterd. De buren, die voor een grote verras sing zorgden. Het dameskoor, dat een toepasselijk lied ingestudeerd had. De besturen van de vele verenigingen die blijk van belangstelling toonden en de vele andere mensen, die kwamen feliciteren Het was "enne schonne oavena" Ook onze hartelijk dank aan de mensen die thuis gereageerd hebben, hetzij mondeling, schriftelijk of telefonisch. Dien en Sjang Classens Kinderen en kleinkinderen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 8