BILJARTKLUP L.V. B. Uitslagen.: Sevenura A Ketsers B Ketsers C1 De Vlegel C Melderslo E - Ketsers A - Villa Paula B - Coppus C - Ketsers C2 - Ketsers E 4-5 2-9 3 - S 7-4 6-5 In het C1-team kreeg Ruud Kunen zowel van zijn teamgenoten als van zijn tegenstanders een staande ovatie, omdat hij zyn tegenstander in 14 beurten met een geweldig ge middelde van 4,57(geen enkele poedel!!!) naar een kansloze nederlaag speelde. Schitterend, Ruud!!!!!!! Programma: In verband met karnaval is er geen kompetitie. Derhalve wordt deze week benut voor de 3e c.q. 4e wedstrijddag voor het persoonliike kampioenschap. Poule A: woensdag 12 feb.(dus niet vrijdag 14 feb.) Poule B: donderdag 13 feb. Sukses allemaal. haar gouden kloosterjubileum vieren. Het feestelijk gebeuren zal in familiekring plaatsvinden op 1 maart in het St.Jozefklooster Gverloonseweg 2 te l'enray. Het krinabestuur organiseert in samenwerking met de werkoroep van de agrarische vrouwen van de L.VtS, kring Venray een studie middag op maandag 17 februari van half 2—4 uur in het Gemeen schapshuis te Gostrum. Thema: -Huwelijk saoederen recht -Positie van de agrarische vrouw. Mevrouw Ingrid Voncken-Janssen een medewerkster van de S.E.V. zal ingaan op het maken van huwelijksvoorwaarden en samenlevinascon- tracten. Het sluiten van een huwelijk heeft financiële gevolgen voor de toekomst. De heerGoossens vari het A.B.L. zal vertellen hoe dat het een en. ander goed geregeld kan worden. Hr zal ook vertellen hoe het in de praktijk vaak minder goedo verloopt Onkosten 2,50. Opgeven bi" uw af del inasbestuur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 3