10 UITREIKING ORDE VAN VERDIENSTE Maandag 10 februari zal de uitreiking plaats vinden van: "De Beste Knuppel 1986" aan mevr. D. Ciassens-VisseraDit gebeuren staat om 21o11 uur op het programma en vindt plaats in de Schanseschop. Aansluitend aan de uitreiking is er gelegenheid om mevr. Classens te feliciteren met het in ontvangst nemen van deze orde. BOERENBRUILOFT Op carnavalsdinsdag wordt s avonds de boerenbruiloft gehouden. Greet en Petran zullen in de on-echt verbonden worden door den Hoëgen Toën. De Schanseschop is open vanaf 19*30 uur, de trouwerij vindt plaats om 20.11 uur precies. Na de trouwerij is er de receptie van het bruidspaar en staat de carnavalsvereniging weer klaar met de boterhammen met "parsvlèis". HELPENDE VERENIGINGEN Carn.-zondag 9 februari: Oudercomité' Carn.-maandag 10 februari: Fanfare Carn-dinsdag 11 februari: L.V.B. JEUGDCARNAVAL Programma Zaterdag 8 februari: Zondag Maandag 10 februari: Dinsdag 11 februari Vrijdag Jeugdbal in de Schanseschop voor alle jeugd vanaf 12 jaar. Aanvang 20.00 uur. 9 februari: Na de optocht jeugdbal voor alle jeugd in de Schanseschop. Dit bal duurt tot ca. 17.30 uur. Jeugdbal voor de jeugd vanaf de 4e klas (ba sisgroep 3B) van de lagere school. Aanvang 16.30 uur en het duurt tot 19.30 uur. Vanaf 11.00 uur jeugdbal voor alle jeugd. Op dit jeugdbal zal hopelijk het "Jongste Knuppelke" weer aanwezig zijn om een onder scheiding in ontvangst te nemen. De jeugd van de basisschool zal om 14.00 uur door prins Jac II en They Büddiger van school afgehaald worden. Samen met de onderwijzers zullen ze in optocht naar de Schanseschop gaan, alwaar het schoolbal plaats vindt. 7 februari: Leden jeugdraad: Zaterdag 8 februari: Jeugdbal, samenkomen om 20.00 uur in de Schan seschop. Zondag 9 februari: Zaal poetsen om 9*30 uur. Voor deelname aan de optocht om 13.30 uur samenkomen in de Schanseschop. Na afloop gaan we terug naar de Schanseschop naar het jeugdbal, Maandag 10 februari: Deelname aan de optocht in Venray. Waar en hoe laat men aanwezig moet zijn wordt nog medegedeeld. Denk aan warme kleding onder het tenue en by slecht weer regenkleding meenemen. Dit geld overigens ook voor de optocht in eigen dorp. Na terugkomst uit Venray gaan we naar de Schanseschop alwaar het jeugdbal wordt ge houden tot 19.30 uur. Dinsdag 11 februari: Bijeenkomst om 11.00 uur in de Schanseschop. Na het jeugdbal gezamelijk bezoek aan de caf£3. Zorg er wel voor dat om 17.30 uur het comple te tenue weer in de Schanseschop aanwezig is. 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 10