16 FANFARE L.L.T.B. - I.v.m. het Aldewieverbal is de repetitie vanavond in de gemeenschapsruimte van de basisschool. Aanvang 20.00 uur. - Vanaf 10.30 uur is er morgen solo's oefenen met pianobegeleiding. Dit ge beurt op de bühne van het gemeenschapshuis. a.s Zondag organiseert onze fanfare voor de achtste keer een onderling so listenconcours. Het programma omvat 33 optredens, verdeeld over solisten en ensembles. Voorgaande jaren werd dit concourt telkens eind maart gehouden, maar i.v.m. de renovatie van het gemeenschapshuis waren we genoodzaakt een datum midden in de carnavalsdrukte te nemen. De pianobegeleiding is evenals vorig jaar in goede handen bij MejVon Reijn- ders uit Venlo, terwijl de jurering wederom door Dhr. J. Verhoef uit Overloon verzorgd zal worden. Het solistenconcours begint om 14.00 uur en zal duren tot 18.30 uur. Aan sluitend worden de diploma's en de jurybeoordelingen uitgereikt. Het solisten concours is voor iedereen vrij toegankelijk. Uiteraard wordt tijdens de ver schillende optredens absolute stilte in de zaal verwacht. Het binnenkomen dient dan ook zoveel mogelijk tussen de optredens door te gebeuren. Natuurlijk hopen we op zeer veel belangstelling, bovenal van alle leden, ouders, vrienden en bekenden. Iedereen is van harte welkom. We wensen alle deelnemers veel scces met hun optreden en alle toehoorders een aangename zondagmiddag. Inspelen Inspelen voor het optreden a.s. zondag kan gebeuren bij H. v. Rhee in de voormalige winkel. Alle deelnemers dienen 20 minuten voor hun optreden in de zaal aanwezig te zijn. Vrijdag 14 feb.: Algemene ledenvergadering bij H.v.Rhee. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 15 feb.: Repetitie van 17.00-18.45 uur (i.p.v. vrijdag 14 feb.) loods van Jan Classens, Roffert 8. Zaterdag 15 feb.: Ophalen oud papier. A.s. maandagavond, 3 feb. wordt onze jaarvergadering gehouden om 20.00 uur in café Hesen-Kuijpers. Wethouder W. Claessens zal een inleiding verzorgen over: "Aktuele agrarische aangelegenheden". Zilverkleurige schakelarmband, in den Schanseschop. te bevragen: G.Künen Leikeswei h 6 wmz 671 t/e I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 16