9 STG. JEUGDWERK *_§kiën BILJARTKLUP Jeugdprinses: Jonge megjes, die interesse hebben om de karnaval als prinses aan de zijde van jeugdprins MARCEL door te brengen, kunnen zich hiervoor t/m zondag 26 januari a.s. aanmelden bij Ine Theeuwen, tel. 1812 of Miep Collin, tel. 1784. Heieaas kon het langlaufen in de Belgische Ardennen afgelopen zondag wegens gebrek aan sneeuw niet doorgaan. Hopelijk is er a.s. zondag wel voldoende sneeuw. Zo dit inderdaad het geval is, wordt om 07.30 uur bij de kerk vertrokken. Denk aan lunchpakket en wat Belgische Franks. Bij afgelasting zal dit middels een ra am biljet bij van Rhee worden bekend gemaakt. Mocht ook deze keer de reis niet doorgaan, dan zullen we de hele zaak uitstellen tot een nog nader te bepalen datum in februari, waarvoor men zich dan weer opnieuw kan opgeven. Nader bericht hierover volgt dan te zijner tijd. Jongmegj esbal Tijdens het JoNGMEGJESBAL op zaterdag 1 februari zal worden bekend gemaakt, wie als jeugdprinses zal trachten de zware taak van jeugd prins MARCEL enigszins te verlichten. Iedereen vanaf 12 jaar is van harte welkom. - Danskursus: Maandag 27 januari is de voorlaatste dansles; aanvang half acht. Deze les kon in verband met de generale repetite van de artiesten van de karnavalszittingen afge lopen donderdag niet doorgaan. De afsluitende les zal zijn op donderdag 30 januari a.s. om half in het gemeenschaps huis. Op deze afsluiting zijn de ouders van de leer lingen alsmede vrind of vriendin ook van harte welkom Deze laatste avond zullen enkele gevorderden een kleine demonstratie geven om daarmee te laten zien hoe mooi en ontspannend dansen kan zijn: echt plezier voor twee. Uitslagen: Programma: Sevenum A Ketsers B Ketsers C1 De Vlegel C Melderslo E - Ketsers A - Vrkring B - Wanssum C - Ketsers C2 - Ketsers E - Ketsers A - Villa Paula B - Coppus C - Ketsers C2 - Ketsers E Wanssura A Ketsers B Ketsers C1 Vr. kring C Oirlo E 9 - 0 2 - 9 A - 7 A - 7 7 - A door een

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 9