3 STG. JEUGDWERK RUITERKLUP DAMESKOOR Jeugdprins: Graag willen we Marcel Duykers gelukwensen met zijn uitverkiezing tot heerser over het jeugdknuppelland in 1986. We wensen hem roet zijn gevolg een gezellige karnaval toe. Jeugdprinses: Op het JoNGMEGJESBAL van 1 februari a.s. zal worden bekend gemaakt, welke lieftal lige jonge dame jeugdprins Marcel zal bijstaan tijdens zijn regeerperiode. Jonge megjes, die menen, dat ze hiervoor wel eens in aanmerking zouden kunnen komen, kunnen zich voor deze niet onaardige taak aanmelden bij Ine Theeuwen.tel.181 of Miep Collin, tel. 1784. Skiën: Zo er a.s. zondag 19 jan. voldoende sneeuw ligt in de Ardennen vertrekken we on 07*50 uur met 2 bussen bij de kerk. De vooruitzichten bij het ter perse gaan van Schans waren echter niet hoopvol. BJj afgelasting zal dit bekend worden gemaakt via een raambiljet bij v. Hhee. De beslissing valt zaterdag. Mocht de reis niet doorgaan, dan wordt deze automatisch verschoven naar zondag 2.6 januari Dagindeling: 07.30 uur Vertrek 10.30 uur Aankomst 16.00 uur Vertrek 19*00 uur Thuiskomst. Zorg zelf voor een lunchpakket en wat Belgische Franks. Diegene, die zaterdagavond mee willen gaan naar de receptie van prins Sjaak, worden verzocht om 20.00 uur bij van Rhee te zijn. Zaterdag en zondag zijn de gewestelijke indoor dressuurkampioenschappen voor ponyruiters in manege "De ijzeren man" te Weert. Van onze ponyclub zullen zaterdag rijden om 12.38 Wendy Donders met Anja en om 18.46 Janette Arts met Wootton. Zondag om 13.12 Carla Wismans met Vico. Deze ruiters worden verzocht om een uur voor de hen vastgestelde tijd aan wezig te zijn. Dit i.v.m. afmeldingen, waardoor de tijden kunnen verschuiven. Startkaarten en inentingsbewijzen moeten op verzoek getoond kunnen worden. Manege verkennen alleen op vrijdagmiddag van 14.00 - 21.00 uur. De prijsuitreiking is in de kantine in wedstrijdtenue. Zaterdag 25 januari om half twee pony's meten bij Michels. De startkaarten graag van te voren afgeven bij de secretaris of meebrengen naar de meting. Het meetgeld bedraagt f 1,per pony. Graag contante be taling. Donderdag 23 jan. géén repetitie. Maandag 27 jan. Jaarvergadering. Vrijdag 31 jan. Huwelijksmis voor het zilveren bruidspaar Duijkers-Seijkens om 14.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 3