14 Van; Bouwcommissie Gemeenschapshuis Castenray, januari 1986 Geachte mevrouw, meneer, De verbouwing van het Gemeenschapshuis zal direkt na carnaval van start gaan. De verwachting is dat eind augustus 1986 (kermis) de nieuwe accomodatie in gebruik kan worden genomen. In de onderhandelingen met de Gemeente Venray is besloten om een gedeelte van de werkzaamheden door de inwoners van Castenray te laten verrichten. Deze werkzaamheden noemen we zelfwerkzaamheden en bestaan uit o.a. sloopwerkzaam heden, hak- en breekwerken, schilderwerken, grondwerk, het leggen van bestra ting en het maken van gordijnen, het poetsen van het gebouw na oplevering. Om deze werkzaamheden goed te begeleiden en te coördineren is er een Bouw commissie Gemeenschapshuis in het leven geroepen. De leden van deze Bouw commissie zijn; Mevr. H. Wi smartsdhr. G. Cremers, dhr. G. Zegers, dhr. M. Dinghs, dhr. P. Steeghs en dhr. S. Lintzen. De Bouwcommissie stuurt u een bijgesloten inventarisatieformulier toe, om daarmee een goed inzicht te krijgen in het aantal mensen, het aantal dagen (geheel of gedeeltelijk) en het aantal avonden, die beschikbaar gesteld worden voor zelfwerkzaamheden. Bij invulling van het inventarisatieformulier wordt van u gevraagd om dit zo nauwkeurig mogelijk in het vullen om het aantal vergeefse beroepen zo beperkt mogelijk te houden. Jongeren vanaf 16 jaar kunnen ook worden aangemeld. Indien personen of bedrijven machines of gereedschap beschikbaar willen stellen, dan kan dit worden vermeld onder!,opmerkingen". Als u zich aangemeld heeft voor zelfwerkzaamheden, dan zult u tijdig door een van de leden van de Bouwcommissie worden benaderd omtrent tijdstip van aan vang en soort werkzaamheden. Wanneer u nog vragen heeft omtrent het invullen van het formulier, kunt u deze altijd stellen bij de leden van de Bouwcommissie. Tenslotte wil de Bouwcommissie u oproepen tot deelneming aan de zelfwerk zaamheden bij de verbouwing van het Gemeenschapshuis gezien dit in het belang is van de gehele Castenrayse gemeenschap. Bij voorbaat onze welgemeende dank. De Bouwcommissie Gemeenschapshuis. N.B. De formulieren worden door de leden van de Bouwcommissie opgehaald op maandag 20 en dinsdag 21 jan. a.s.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 14