KARNAVALS VERENIGING PRINSENBAL Zaterdag is tijdens een druk bezocht en gezellig Prinsenbal, Jack Seyckens uitgeroepen tot den 3üste Prins van de Sclianse- knuppels Nadat vorst Hay had opgeroepen tot een grootse polonaise, wer den de aanwezige "autocrosscrs" van het K.G.-team, en enkelen van het Los/Vast—team i.o. uit de zaal geroepen om hun medewerk ing te verlenen aan het uitkomen van onze nieuwe Prins. Onder het genot van een glaasje bier werd achter het gordijn een van deze personen de prinsenmantel aangetrokken. Nadat er een heuse "crossauto? op de bühne verscheen kwamen er achtereenvolgend de verschillende aspirant prinsen uit en ver zamelden zich op de bühne. Als laatste crosser kwam Jack tevoor schijn als onze nieuwe prins. Hij zal dit jaar als Prins Jackll van het Schanseknuppelland door het leven gaan. Na deze hartelijke ontvangst wensen wij Jack en zijn familie veel plezier en lol tijdens tie komende carnavals tijd. Bestuur en leden C.V. "de Schanseknuppels" OPTOCHT Dit jaar zal er voor de 11de keer een optocht door de straten van het Schanseknuppelland trekken. W'ij denken dat dit een extra stimulans zal zijn om hieraan mee te willen doen en stellen derhal ve eenmalig een extra beker in het vooruitzicht. Deze zal aan de beste persoon of duo, groep of wagen uitgereikt worden en dan voor de winnaar of winnaars een blyvende herinnering zijn. ZITTING 2k en 25 JANUARI Zoals vorig jaar zullen ook dit jaar een groot aantal artiesten, nagenoeg dezelfde, uit eigen dorp voor op de planken staan. Om U een zo compleet en gevarieerd mogenlijk programma te bieden zijn deze mensen reeds enige maanden bezig met de voorbereidingen en repetities. W'ij kuxxner; daarom ook dit jaar verzekeren van een "Bont-geheel", waaraan U veel lol en plezier kunt beieven. Om tege moet te komen aan uw wensen hebben we een programma dat korter duurt, zodat de "zit" niet te lang duurt. Ook hebben we i.v.m. de moeilijkheden vorig jaar een andere opzet van kaartverkoop (zie el ders Het voltallige programma met aanvangstijd zuil en we volgende weel' in de Schans publiceren. ARTIESTEN-Z1TTING Dinsdag lA januari repetitie in de Schansesc&opaanvang 20.00 uur. ZITTING-KAARTVERKOOP Zondag 19 januari zullen om 11,00 uur kaarten voor de beide zitting avonden verkocht worden in de Schanseschop. Er zal slechts deze ene keer verkocht worden, waarbij geen beperking van het aantal kaarten per persoon geldt. Duskom op tijd zodat U zich var kaartjes kunt verzekeren. JEUGDCARNAVAL -Morgen, zaterdag 11 januari JeugdprinsenbaiSamenkomen om 20,CC uur in de Schanseschop. -Zaterdag 18 januari bezoek receptie Prins Jack II. Samenkomen 20,00 uur in caf£ Hesen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 7