3 Vanwege de toneeluitvoering is er vanavond geen repetitie. In plaats daar van repeteren we morgen, 14 dec., van 17.00 - 18.45 uur. Mét het oog op het schouwburgconcert en het kerstconcert verwachten we alle muzikanten tijdig aanwezig. Oök volgende week is er óp zaterdag repetitie i.p.v. op vrijdag. Dit i.v.m. de'kerstavond van de L.V.B. x Concert te Venray A.s. zondag 15 dec., zal onze fanfare samen met het gemengd koor "Logeko" uit Overloon een ochtendconcert verzorgen in de foyer van dfe schouwburg te Venray. Het concert begint om 11.30 uur en zal duren tot 13.00 uur. Uiteraard hopen we op veel belangstelling en. wel in het bijzonder van mensen uit Castenray. Vertrek fanfareleden om 11.10 uur bij het gemeenschapshuis. Zaterdag 21 dec. Receptie te Leunen van 20,00 - 21.30 uur. Groep 2: Relly Arts, Geert Dinghs, Piet v. Wegberg. Oberen: Receptie Prins - groep 4: Robert Madou, Toon Stiphout, Marian Goumans, René Duijkers, Mike Kleeven, Els Jacobs, Petra vRhee Carnavalsmaandag - groep 5: Piet Arts, Jan Philipsen, Peter Weijs, Eric Thielen, Yvonne Reijnders, Trudy Steeghs, Nicole Linders Bij verhindering zelf zorgen voor vervanging a.u.b. *_Zatendag 28 dec.: Oud papier ophalen door groep 3. Zondag 2 fefa,: Onderling solistenconcours. Studeer de solo alvast goed in, zodat we onder de kerst- vakantie met pianobegeleiding kunnen beginnen. Bijscholingscursus De Muziekschool te Venray organiseert het volgend jaar bij voldoende be langstelling een bijscholingscursus. Deze is vooral bedoeld voor muzikanten die geen opleiding meer volgen en toch onder deskundige leiding buiten de repetitie nog wat extra's willen doen. Deze bijscholingscursus heeft een vrijblijvend karakter, dus geen examenverplichting e.d. De concrete invul ling van deze cursus gebeurt in overleg met de cursisten. De kosten zijn nog niet bekend. Hebt u interesse voor deze cursus, neem dan contact op met J. Strijbos, tel. 1677. Donderdag 26 dec. Tweede Kerstdag: Kerstconcert van 11.00 - 12.15 uur. Hebt u de contributie en/of het lesgeld over 1985 al betaald"? Op saterdag 21 dec. is de laatste muziekschoolles voor de kerstvakantie. Maandag 6 jan.'86 begint de eerste les van het nieuwe cursusjaar. Je vindt er mee: e betaalt er minder! v. Lierop mode Groenewoudstraat 1 Horst V .i. FAN FARE O

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 3