Verslag openbare vergadering dorpsraad dd, 18-11-1985 bij van Rhee. 1 De voorzitter opent de vergadering met een extra welkomstwoord aan mijnheer pastoor, die deze vergadering ook bijwoont. 2. De notulen worden doorgenomen, Opra. straatverlichting: De proefperiode waarin 8 straatlantaarns gedoofd worden is ingegaan. 3. Oversteekplaats. Borden, en strepen voor de oversteekplaats zijn door de gemeente reeds geplaatst voordat de kwestie officieel geregeld was. Zo spoedig mogelijk wordt door de ouderraad i.s.m. politie Venray een voorlich tingsavond gehouden over dit onderwerp, zodat de kwestie nog dit jaar officiee geregeld kan worden... Indien men voldoende vrijwilligers krijgtg zal dan begin volgend jaar ook gestart worden met verkeersbrigadiers 4. Gemeenschapshuis. Naar plaatsvervangende ruimte tijdens de verbouwing wordt nog steeds gezocht. Men vraagt zich af of' er particulieren zijn, die een geschikte ruimte hebben, waarin sommige verenigingen tijdelijk een onderkomen kunnen vinden. Begin december wordt een bijeenkomst van Stg. Gemeenschapshuis met de vereni gingen belegd om dit probleem tot een oplossing te brengen. Ook is men bezig met de formatie van een bouwcomité. De oprichtingsvergadering hiervan is gepland in december. 5. Rondvraag. In de Castelostraat zijn op enkele plaatsen klinkers verzakt. Dit wordt doorge geven bij de gemeente. Er zijn reacties binnengekomen dat de kollekte t.b.v. de kankerbestrijding door buitendorpse koliektanten verzorgd moest worden. Er zal een vereniging bena derd worden deze kollekte volgend jaar te verzorgen. De voorzitter sluit de vergadering. Aan de muziekschool Diny Thielen Peggy Wismans Wij wensen beide van te Venray slaagden Alt saxofoon bugel harte proficiat en r vorige week Haf a Haf a D veel sukses zaterdag: voor de toekomst. Intocht St. Nicolaas a.s. Zondag 1 dec. brengt sinterklaas weer zjjn jaarlijkse bezoek aan Castenray.' Onze fanfare zal'zorgen voor eén muzikale intocht en derhalve verwachten we alle muzi kanten om 13.50 uur bij de basisschool. Uniforme kleding is niet nodig. Woensdag 4 dec. - bestuursvergadering bij Wiel van Rensch om Wf'( 20.00 uur. 1 2. 3. A 5. 6. 7. Opening Notulen 7 nov. Schouwburgconcert 15 dec Kerstconcert 26 dec. Mededelingen muziekcommissie Wat verder ter tafel komt Rondvraag; 8. Sluiting 'w DORPSRAA I FA N F A R

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 3