8 H.R.C. 5 - S.V.C. 5 Ons devies rustig beginnen en eerst eens afwachten wat die gemiddeld 10 jaar jongere ploeg van Afferdenderde op de. rang lijst) voor ons in petto had. Lang hoefden we daarop niet te wachten, vanaf het Ie fluitsignaal stoomden ze met snel uit gevoerde aanvallen op ons doel af. We hadden de handen eraan vol in die beginfase. Voeg daarbij het door ons voor het eerst gespeelde 4-4-?-svsteem iedereen liep naar z'n man te zoeken) en het paniekvoetbal was compleet. Na een half uur stonden we met 3 goals achter. Goals trouwens waar niet Afferden, maar wijzelf het grootste aandeel in hadden. Het daarop volgende kwartier kregen we wat meer grip op 'net spel en de angst voor een afgang verdween geleidelijk. 15 Min. na de pauze, een voorzet van M. Vollenberg. Diens broer Jan werd in kansrijke positie vastgehouden. De inkomende W. Steeghs buitte daarna de door de scheidsrechter toegepaste voordeel regel vol uit, door koelbloedig in te schieten. Nog geen 5 min. later liet de keeper de bal uit een voorzet van J. Wismans los. G. Peeters was ter plekke om het beheers af te maken. Dik verdient. Zeker voor de twee doelpuntenmakers, die nu al hun sjouwwerk nu eens zelf met de eer gingen strij ken» Afferden probeerde wat terug te doen. Goed verdedigend werk en enkele fraaie reddingen van onze doelman hielden hun echter van meer treffers af. Het laatste kwartier kregen ze het zelfs knap benauwd. Enkele mooie schoten en een bal tegen de lat, zorgden bijna voor een gelijkspel. Met wild wegtrap pende ballen haalden ze uiteindelijk toch de eindstreep nog met een 3-2 voordeel. Groetjes dn Blauwe. EWC - CASTEHRAY 3-0 Het eerste kwartier van de wedstrijd ging bet spel snel op en neer en was er van een overwicht van de thuisclub geen sprake. Hierna werd duidelijk dat EWC een maatje te groot voor ons was. Met snel combinatie-spel werd onze achterhoede onder druk gezet en een doelpunt kon dan ook niet lang uitblijven. Na ongeveer 23 minuten was Henk een geslagen man;voor die tijd had hij enkele malen laten zien dat hij in vorm is. Dot de rust bleef EWC in de meerderheid al was een lichte terugval zichtbaar. Ha rust was er zelfs een licht voordeel voor Castenray te bespeuren Met wat meer aggressiviteit in de voorhoede had er misschien meer in gezeten. Nu kon EWC het spel weer in handen nemen en een kwartier voor tijd viel de definitieve beslissing. V" Het werd zelfs nog 3-0 en voor de vierde maal in deze competitie bleven we zonder winstpunt. Willen we niet in de. gevaarlijke zdne terecht komen of zitten we daar al in? dan zal iedereen van de eerste tot de laatste minuut moeten knokken. Brawns* PAPiER BEWAREN NATUUR S PARE N

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 8