DE DORPSRAAD VRAAGT SPECIALE AANDACHT VOOR.... Glasbak Om glasscherven zoveel mogelijk te voorkomen rondom de glasbak, willen wij u vragen geen kleine kinderen leeg glas te laten deponeren in deze bak. Ze kunnen er net niet bij. Al die glas scherven is alleen maar vervelend voor schoolgaande kinderen en fietsers. Afval Er zijn bij de dorpsraad klachten binnengehoraen over het weg werpen van tuinafval en bloemen in de wegbermen van de Matthias- s traat We willen u vragen ons dorp schoon te houden. Openbare verlichting. De afgelopen jaren is een bezuinigingsplan vastgesteld voor de openbare verlichting in Venray-centrura en alle wijken. Thans Is de openbare verlichting van alle kerkdorpen geïnventa riseerd en is besloten om ook op de openbare verlichting in Castenray te bezuinigen. Men is voornemens de komende herfst- en winterperiode als proef de volgende lantaarns te doven, n.l.: Buitengebied: bij dhr. Seykens, Diepeling. Bebouwde kom: Matthiasstraat 7 Matthiasstraat hoek kerkhof Campagnestraat 2a Campagnestraat 8 Castelostraat 1 Castelostraat 11 Horsterweg AO Tijdens deze proefperiodedie tot 15 maart 1986 zal duren, kan men reageren op het bezuinigingsplan, rechtstreeks bij de gemeente of via de dorpsraad. 1 A okt Dansgroep - 50+bai 1 8 okt S.J.W.C. - Excursie Clauscentrale 21 okt Dorpsvergadering 23 okt L.V.B. - Demonstratie inmaak S.J.W.C. - Bestuursvergadering 2 nov S.J.W.C. - Dropping voor jong en oud 6 nov L.V.B. - Dropping 9 nov Batavieren - 1e wedstrijd clubkamp. 1 1 nov Dansgroep - 50+bal 1 2 nov B.S. - 10 min. gesprekken 1 3 nov B.S. - 10 min. gesprekken 1 A nov B.S. - 10 min. gesprekken 1 7 nov Fanfare - Herfstconcert 1 8 nov Dorpsraadvergadering 20 nov L.V.B. - Lezing overgangsjaren 23 nov Vorstenraadsbal Batavieren - 2e wedstrijd clubkamp. 2 A nov Recordwedstrijden 30 nov 'Vorstenbal 1 dec Intocht St. Nicolaas 7 dec S.J.W.C. - Bowlen 9 dec Dansgroep - 50+bai 1 1 dec. L.V.B. - Demonstratie rijstgerechten DORPSRAAD DORPSKALENDER 0

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 19