Griendtsveen 4 - S V C 5 Een totaal onbekende tegenstander en dat scheelde ons de tactische bespreking vooraf: "we zouden wel zien." Met de thee werd de balans opgemaakt. Technisch waren we de mindere, veel balverlies maar toch 0-0 en dat hacfden we aan onze werklust te danken. Griendtsveennog zonder punten uit 3 wedstrijden, rook haar kans en deed er de 2e helft meteen een schepje bovenop. Uit een van hun gevaarlijke hoekschoppen werd in de 60ste minuut met een vliegende kopbal prachtig gescoord. Dan, nog geen minuut later, een curieus moment. Na een snelle aftrap een schotje van L. Cox op de goal, makkie voor de doelman maar nee de bal springt uit zijn handen en rolt de goal in. De vraag rees, was de keeper zo slecht of was het zo'n effectvol schotje?? Gezien het feit dat Leo1 s. andere hobby biljarten is, houden we het bij het laatste. De gastheren gingen voor ons gevoel, daarna een tikkeltje te fanatiek te werk in hun poging om de wedstrijd in hun voordeel te beslissen. Een pluimpje voor ons team dat tot het eindsignaal met fair voetbal de 1-1 stand verdedigde, dat puntje moet je maar als beloning daarvoor zien. Jeugdspelers bedankt voor jullie ijver en goede inbreng en hinders G. voor het uitstekende vlaggen, de scheidsrechter kon er niet omheen en was duidelijk onder de in druk. Groetjes d'n Blauwe Ps a.s. zondag hopelijk niet niet elke keer een beroep verantwoordelijkheid. Dit tallen zoveel afmeldingen. We kunnen doen op de jeugd. Dus ken je geldt trouwens voor alle elf- Dep. Petersstraat 30 Oirlo FINANCIERINGEN - VERZEKERINGEN - HYPOTHEKEN De afdeling Verzekeringen van de SaWeCo telefonisch kunt u er altijd terecht voor informatie of voor het maken van een afspraak. Bij ons kunt u terecht voor lage premies, goede service en een snelle afwikkeling van' een schade. Ook het adres voor uw financieringen en hypotheken; Uw verzekeringen bij de SaWeCoeen hele zorg minder. Vraag vrijblijvend informatie - Afd. Verzekeringen SaWeCo Oirlo SaWeCo Swolgen Dhr. J. Mooren Dhr. C.vd Pas 04787 04789 04789 04709 1641 1224 1249 2538 16 SaWeCo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 16